Barevné kontaktní čočky / Hit poslední doby

Oči

Již v minulém článku jsme zmínily nevšední módní doplněk, kterým byli stylová sluchátka. Dnes si představíme něco, čemuž lze také říkat módní doplněk, jedná se o barevné kontaktní čočky. Využijte možnosti sladění vašich očí s kabelkou, botami či jiným druhem oblečení a to velice originálním a odlišným způsobem.

Změnit si barvu očí třeba i denně využívá čím dál více lidí. Nejenže dosáhnete zajímavých výsledků a pozornosti kolemjdoucích lidí, ale častokrát lze používáním kontaktních čoček různých barev zakrýt i únavu očí. Stejně jako klasické kontaktní čočky i ty barevné plní funkci náhrady brýlí, která se může hodit především pokud se potřebujete hbitě pohybovat a brýle vám byli překážkou. V případě aplikace barevných kontaktních čoček vám podobné problémy nehrozí. Mezi nabídkou najdete i nedioptrické barevné kontaktní čočky, které plní účel pouze barevného módního doplňku a na váš zrak nemají žádný vliv.

Mezi dalšími neocenitelnými funkcemi je možnost zvýraznění a změny image vašeho obličeje. Ač se to nezdá spousta lidí využívá jakékoliv možnosti upoutání pozornosti okolí, barevné kontaktní čočky jsou dobrý začátkem.

Druhy barevných kontaktních čoček

Rozeznáváme 2 základní druhy barevných kontaktních čoček a to, krycí barevné čočky a tónovací čočky. Prvním druhem jsou čočky, které přirozeně překrývají barvu vaší duhovky. Druhé jmenované tónovací barevné kontaktní čočky mají především za úkol vyjasnit barvu vašich původních očí. Častokrát se setkáváme také s názvem rozjasňovaní barevné kontaktní čočky, které plní stejný úkol.

Cenová relace barevných kontaktních čoček se pohybuje v řádu stokorun. Za kvalitnější čočky ovšem není problém utratit i několik tisíc. Záleží pouze na vašich možnostech a také plánu využití barevných kontaktních čoček.

Velký výběr barevných čoček můžete nalézt na internetovém obchodě BarevnéČočky.eu

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář