Boty DC

Boty DC

Před časem mě čekala nepříjemná záležitost, výběr nových bot pro volný čas. Ačkoliv pro někoho z vás to může být i zábava, já jsem se příliš nebavil. Jako zarytý fanoušek bot Nike, které mi vždy vydrželi snad 5 let, jsem nemohl najít takový styl, který by byl přesně dle mých představ a po pár „A3 sportech“ a jiných krámech jsem to vzdal. Z tohoto důvodu jsem se musel poohlédnout po jiných značkách a v mém případě vyhráli boty DC. Už od mých přátel vím, že boty DC vynikají vysokou kvalitou, ale především designem, který mě na první pohled natolik uchvátil, že jsem nad výběrem nepřemýšlel snad ani minutu.

Společnost DC Shoes

Zpětně se mi podařilo zjistit, že společnost DC Shoes byla založena Kenem Blockem a Damonem Wayem, kteří se již od začátků věnovali prodeji oblečení pro extrémní sporty a především skateboading. V začátcích využili díry na trhu a stali se jednou z prvních společností prodávající skate oblečení. Dnes jejich sortiment čítá trička, šortky, džíny, kalhoty, čepice, batohy, bundy a další doplňky. Celkem jsem byl překvapen zjištěním, že v roce 2004 byla společnost DC prodána Quiksilveru za 87 milionů. Nejnovější kolekcí oblečení je DC LIFE collection.

Zpět k botám DC

No zpět k tomu, co vás jistě zajímá a to jaké boty DC jsou? Musím říci, že na noze vypadají opravdu fantasticky, kam se hrabou ostatní značky a jejich nemastné a neslané designy, ze kterých se mi dělá mnohdy špatně. Já jsem si vybral černé boty DC s tyrkysovým pruhem. Podobné jsou například na obrázku pod tímto odstavcem. Boty Nike mi vždy perfektně seděli, boty DC jsou trochu tvrdší, ale je to možná také tím, že je mám teprve pár týdnů a ještě se tzv.  „prošlápnou“. Zajímá mě také jejich životnost, ta byla u bot Nike nadprůměrná, uvidíme kolik boty DC vydrží.

V eshopech si můžete vybrat z desítek druhů a provedení. K dispozici jsou také DC boty dámské, pánské i dětské. No chcete-li se na některé podívat, můžete zkouknout nabídku internetového obchodu Coreshop.cz

Boty DCBoty DC

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář