Doplňky, které nesmíte vynechat

Kabelka Mango

Jistě ráda dbáte o svůj vzhled, o svůj účes, líčení, ale také o oblečení a obuv. A vítě, že velmi důležitou roli hrají také detaily v podobě různých doplňků? Pojďme se na ně společně podívat.

Například dámské kabelky

Spousta žen si myslí, že nezáleží na tom, jakou kabelku zvolí. Stačí, že bude mít nějakou univerzální barvu, například černou. Opak je však pravdou.

Univerzální barva je sice fajn, ale ne všechny dámské kabelky se hodí ke každému stylu a pro každou příležitost.

Velkou tašku určenou na procházku do města i do přírody si rozhodně nevezmete do divadla, kam patří malé psaníčko. Do práce či na obchodní jednání existují elegantní kabelky středních rozměrů. Na párty si zase vezmete menší kabelku, do které se vám vejde maximálně mobil a papírové kapesníčky, možná ještě peněženka.

Je opravdu velmi důležité sladit kabelku s událostí a s oblečením i ostatními doplňky jak stylově, tak barevně.

Nebojte se barev! Vaše kabelka nemusí být jen černá nebo hnědá. Velmi dobře vypadá i kabelka bílá, modrá nebo červená. Rozhodně se nemusíte bát na sebe takto upozornit. Důležité je jen to, aby vám ladila a vy se s ní cítila dobře. Můžete si vybrat také ze spousty materiálů.

Peněženka

Peněženka Desigual Dalším takovým detailem jsou dámské peněženky. Doufám, že si nemyslíte, že když máte peněžnku schovanou v kabelce, tak nezáleží na tom, jak vypadá. To je totiž obrovský omyl. Občas tu peněžku totiž musíte vyndat a použít. A právě na takových detailech záleží.

V dnešní době existuje obrovské množství dámských peněženek, stačí si jen vybrat. Nejoblíbenější jsou dnes současně i nejpraktičtější. Dlouhá, kožená či látková peněženka, která spolehlivě ukryje jak bankovky a mince, tak také kreditní karty, vizitky, doklady a některé dokonce i váš mobilní telefon.

Při výběru barvy můžete být mnohem odvážnější. Nemusí totiž nutně ladit ke všemu. Zvolte proto právě tu, která vás nadchne. Nebojte se být originální.

Zdroj fotografií: www.answear.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář