Nejlépe placené modelky světa

topmodel

Střídají ty nejluxusnější módní přehlídky na celém světě, fotí pro nejluxusnější světové značky a jsou reprezentativní tváří megalomanských oděvních firem. O kom je řeč? Řeč je o nejkrásnějších ženách světa o modelkách a topmodelkách světových formátů. Podívejte se kolik si touto, ikdyž to často nevypadá těžkou prací vydělají vůbec ty nejvytíženější modelky na světě.

Gisele Budchen / 25 milionů dolarů

Nejlépe placená modelka na světa, to je 29-letá brazilka Gisele Budchen. Pochází z malého brazilského městečka z velké rodiny. Dnes je vdaná za hráče amerického fotbalu Toma Bradyho.

Heidi Klum / 16 milionů dolarů

Již 36-letá německá topmodelka je stále na špici co se týče nejlépe placených modelek na světě. Mimo jiné nosila po molech prádlo značky Victoria Secret a stala se populární také díky pořadu Project Runway, kde soutěžící soutěžili o to, kdo vyrobí nejlepší design oblečení.

Kate Moss / 16 milionů dolarů

36-letá již úřadující matka Kate Moss se narodila v Anglii. Ve své kariéře byla tváří několika značek jako Calvin Clein. Stala se tváří módních časopisů jako Vogue či Elle. Dnes si modelingem a módním návrhářstvím vydělá až 16 milionů dolarů.

Doutzen Kroes / 6 milionů dolarů

Nizozemská 25-letá topmodelka byla vyhlášená časopisem Vogue jako „modelka roku“. Zastupuje ji výrazná agentura, která má pod palcem světové topmodelky skupina Viva a i vní patří Doutzen Kroes k těm nejlepším.

Alessandra Ambrosio / 5,5 milionů dolarů

29-letá brazilská modelka je jednou z modelek Victoria´s Secret. Modelka je přátelská a netrpí prý hvězdnými manýry. Miluje svoje přátele o rodinu, což si sebou přinesla ze svého rodného brazilského města. Objevila se v několika časopisech na titulních stranách.

Natalia Vodianova / 5,5 milionů dolarů

Ruská 28-letá modelka Natalia Vodianova je již dvojnásobná maminka. S jejím životem to né vždy bylo lehké, již v 15ti letech opustila svou rodinu, aby si následně sama vydělávala na živobytí prodejem zeleniny. Potkala svou životní lásku Justina Portmana s nímž to také vždy neměla jednoduché, ale svou odhodlaností a touhou je nyní na vrcholu kariéry. Fotila pro značky jako Gucci či Kelvin Clein.

Mezi dalšími slušně placenými modelkami jsou například

Daria Webowy / 4,5 milionů dolarů
Miranda Kerr / 4 miliony dolarů

Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechte komentář