Nová kolekce letních šatů pro rok 2014

Výrobci to měli letos těžké. Sotva došili zimní bundy a poslali je do prodeje, přišlo teplo. A aktuální výhled počasí je takový, že to u tepla už zůstane. Proto si už na začátku března můžeš objednat nové letní šaty 2014, a být připravena na léto se vším všudy. Co nabízí nová kolekce?

Celou kolekci dámských letních šatů 2014 naleznete v eshopu GetFashion.cz.

Květinové šaty Angel Fashion 2014

letni-saty-reklama Ano, květiny budou letos v módě. Lehké šaty vhodné na každodenní nošení v horkých dnech, pokryté květovaným vzorem. V nabídce jak ve světlé, tak i tmavé barvě. Vysoká kvalita absolutně neodpovídá nízké ceně 490 Kč. Neotálejte a objednávejte, dokud jsou tyto šaty ještě dostupné.

Koupit za 490 Kč

Dámské letní šaty PENSE a TOI bílo-tmavě modré

letni-saty-reklama2 Vzdušnost, lehkost, krása a půvab – to jsou pravděpodobně ty nejdůležitější znaky těchto letních šatů, které vás nadchnou a ve kterých se budete cítit jedinečně. Ideální k vodě, nebo do horkých letních dní na každodenní nošení. Sukně šatů je splývavá, takže ani silný letní větřík tě neohrozí. Za cenu 550 Kč jde o velmi pěkné a levné šaty, které jsou dostupné každé ženě nebo dívce.

Koupit za 550 Kč

Letní šaty do zaměstnání

Největším problém ohromných veder je to, že musíte stále chodit do práce. Čekáte na ty vaše 2 – 3 týdny dovolené, které si naplno užijete. Jenže jak přežít zbytek léta? Tričko a sukně vám šaty nenahradí, tento outfit zbytečně moc hřeje. Podívejte se na letní šaty s puntíky PRONTO MODA a problém bude možná vyřešen. Velmi decentní šaty vhodné i do mnoha druhů zaměstnání, které vám zajistí komfort a nebudou zbytečně hřát. Za cenu 550 Kč jde o kousek, který rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář