Pánské boxerky – co je pro muže důležité

Nakupování online

Pánské boxerky už dávno nejsou jen obyčejným kusem pánského spodního prádla. Pryč jsou ty doby, kdy pánské boxerky svým mužům kupovaly jejich dámské protějšky po dvaceti kusech naráz. Dnes si muži své prádlo nakupují sami a dobře vědí, co jim vyhovuje. A pokud dámy chtějí kupovat pánské boxerky, například jako dárky, měly by mít na paměti, že tak snadné to s nimi zase není.

Pánské boxerky – velikost

V případě pánských boxerek na velikosti záleží. Pánské boxerky opravdu musí být veliké tak akorát. Pánské boxerky musí dobře sedět v pase, i na bocích. Když by byly příliš veliké, budou příliš volné v pase, velké množství materiálu se bude v kalhotách hrnout a to při chůzi i sezení obtěžuje.

Pokud jsou malé, škrtí a v intimních partiích se nepříjemně zařezávají. Velkou pozornost rovněž věnujte nohavičkám. Pánské boxerky nemají pružné nohavičky. Silnější pánové, nebo Ti, co mají vypracovaná stehna, s tím mohou mít problém. I zde mohou škrtit.

Materiál a střih

Moderní a kvalitní pánské boxerky mají vše domyšlené do detailu. Materiály jsou voleny tak, aby byly pohodlné, jemné a přitom dostatečně pevné i pro sport. Materiály pokud možno vždy volte přírodní. Ty přirozeně dýchají a pánové se pod boxerkami nebudou potit. Navíc přírodní materiál je mnohem příjemnější na nošení.

Střih je jednou z nejdůležitějších věcí, podle kterých byste měli pánské boxerky vybírat. Precizní švy, nesmí nikde obtěžovat, to je základ. Zadní část pánských boxerek musí být střižena tak, aby nehrozilo obtěžující zařezávání. Anatomické střižení kolem boků a samozřejmě dostatek místa v intimních partiích. Na to vše ale renomovaní výrobci už myslí za Vás.

Vzor pánských boxerek

Vzory, a barvy to už záleží čistě jen a jen na Vás. Bláznivé vzory i ty decentní. Těch je nepřeberné množství. Pánské boxerky jsou určeny k celodennímu nošení, ale také ke speciálním příležitostem. A podle toho je také vybírejte. Co se týče vzorů, převažují klasické kostičkované, nebo pruhované. Naleznete ale také další vzory. Nyní už stačí jen se podívat, jaké pánské boxerky se Vám líbí.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář