Piercing do pupíku / Je čas vybrat ten pravý

Barevný piercing do pupíku

Konečně je tu jaro a léto na dohled. Ve světě módy musíme dělat v těchto dnech správná rozhodnutí. Mezi taková rozhodnutí můžeme zařadit také to, zda si nechat nastřelit piercing do pupíku či nikoliv. Ať už je vaše rozhodnutí jakékoliv, rozhodně nebude vyhovovat každému jednotlivci. Ovšem neodvratitelným faktem je, že piecing do pupíku je aktuální trend a módní prohlášení, které je sexy a zkrátka letí.

Pokud se rozhodnete udělat si piercing do pupíku doma, dbejte především na čistotu rány a úhlednost. Obzvláště čistota je důležitá po propíchnutí, kdy mají rány tendenci nabírat infekce. Četla jsem také názory, že používání přípravků na zmírnění otoku apod. akorát způsobuje mnohem větší problémy. Prý by měla být cesta hojení naprosto přirozená a aplikováním prostředků na hojení akorát zabíjíte buňky, které jsou součástí léčebného procesu. Berte to jako názor, který jsem četla, vy sami se musíte rozhodnout co je pro vás nejlepší.

Tím ovšem nechci říct, že by jste ránu měli nechat bez jakékoliv starosti. Je důležité ránu několikrát denně mýt teplou čistou vodou a zkrátka se o ni dobře starat. Hold piecing do pupíku přináší alespoň ze začátku starosti stejně jako například tetování.

Piercing do pupíku – ukázka produktů

Piercing do pupíku můžeme zakoupit v různých tvarech, provedeních, velikostech a také barevných kreacích. Já miluji piercing do pupíku třpytivě stříbrný. Pokud už jej tam mám, chci, aby se na mě třpytil a byl ozdobou mého břicha. Ovšem letošním jasným hitem bude piercing v různých veselých barvách.

Já to chápu, vždyť piercing do pupíku je záležitostí především léta, kdy ukazujeme své břicho na plážích, na párty apod. Takže barvy by měli být veselé, hravé a ve znamení nikdy nekončící zábavy.

Podívejte se na ukázku piercingů do pupíku. Prohlédněte si kompletní nabídku více jak 200 šperků do pupíků?

piercing zip piercing do pupíku
piercing do pupíku
Barevný piercing do pupíku

Barevný piercing do pupíku

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář