Plavky

Dámské plavky

Dámské plavky

Plavky mají velice zajímavou historii, pojďme se na ni ve zkratce podívat. První dvoudílné plavky se objevily již v roce 1400 před naším letopočtem a sloužily jako atletický oděv pro ženy. První plavky určené ke koupání bylo možné spatřit v Evropě v 18. století. Moderní jednodílné plavky mají svoji historii celkem nedávnou, objevily se totiž až ve 20. století.

Plavky se vyrábějí nejčastěji z umělých vláken, které tvoří kombinaci několika z nich. Mezi nimi jsou polyester, polyamid nebo polyuretan.

Levné plavky

Levné plavky dnes můžeme zakoupit mnoha způsoby. Nejdříve sledujte výprodeje sezónního zboží. Koupit nové plavky na příští rok tak můžete již po skončení letošního léta. Sledujte také různé akce a slevy, na internetu najdete velké množství internetových obchodů kde můžete levné plavky zakoupit za nižší ceny než v kamenných obchodech. Některé e-shopy nabízejí dokonce systém odměn pro stále zákazníky ve formě slev, což vám znovu může ušetřit značné finance. Doporučujeme shlédnout také nabídku plavek na našich stránkách. Snažíme se vybírat kvalitní a levné plavky.

Plavky pro rok 2011

Plavky

Dámské plavky od Astratex

V letošním roce nás doslova módní společnosti zaplavili plavkami různých střihů, barev a trendů. Mezi nejnovějšími trendy budou vévodit jasné a syté barvy, mezi ty nejoblíbenější bude patřit žlutá. Nic nezkazíte ani nákupem vzorovaných plavek, které letí každý rok a stejně tak i v roce 2011. Nákup plavek by jste neměli nechávat na poslední chvíli, dobře si rozmyslete jejich koupi. Připravily jsme pro vás ukázku kolekcí plavky 2011 od známých českých internetových obchodů. Tak s chutí do nákupu.

Nejčastěji vyhledávané značky, plavky: Triumph, Animal, Adidas, Nike, Arena, Billabong, Burton, Calzedonia, Casablanca, Diesel, Etna, Edhardy, Fox, Gas, Gucci, Kenvelo, Victoria Secret, Astratex, Replay, Rip Curl, Puma, HM, His, Quiksilver, Obsessive, Kappa, Lormar, Hello Kitty, Tezenis, Triola, Jitex, Gant, Gate, Cherokee, Censored, Roxy.

Širší nabídku jednotlivých plavek najdete také na podstránkách:
Dámské plavky
nebo Pánské plavky

Obchody nabízející nejnovější kolekce: PLAVKY 2011

Astratex.cz – (TOP OBCHOD) – Plavky známých značek, které jsou barevné, sexy a vypadají velice dobře. Plavky Etna, Triola či Rise najdete v tomto eshopu.
Plavky Plavky Horní díl plavek Jednodílné plavky
In-oblečení.cz – plavky z Anglie, Francie a Itálie. Podívejte se co letní v jižních státech.
Jednodílné moderní plavky Plavky černé barvy Plavky oranžové Plavky žluté
Coreshop.cz / Metalshop.cz – Skate eshop nabízející plavky značek Funstorm, Fox, Protest, Vans či Horsefeathers.
Dámské plavky Dámské plavky Dámské plavky Dámské plavky
Dámské plavky Pánské plavky Independent Pánské plavky Pánské plavky

Více informací o aktuálních plavkových a letních trendech naleznete na stránkách tvojeplavky.cz včetně ukázky nejnovější kolekce plavky 2011.