Podprsenky

Podprsenka

Podprsenka

Ženy si na tomto druhu zboží velice potrpí, o čem je řeč? O podprsenkách. Ty se staly nedílnou součástí každodenního života každé ženy. Mají totiž hned několik základní funkcí. Mezi tu nejzákladnější patří vytvarování poprsí, co si budeme namlouvat, ale léta jsou na našem těle znát a poprsí nevypadá vždy vábně. Podprsenky vám tak zvýší atraktivnost a vytvarují hluboký dekolt. K extrémnímu zvýšení dekoltu se používají tzv. podprsenky push-up.

Levné podprsenky

Sehnat levné podprsenky není dnes nic světového. Existují různé akce, slevy a obchody, kde se prodávají podprsenky za výhodné ceny. Na internetu můžete sehnat opravdu kvalitní podprsenky za výhodné ceny. Stačí sledovat jednotlivé akce internetových obchodů či výhodné výprodeje při ukončení sezóny. Jen tak seženete levné podprsenky. Zkuste také využít nabídku podprsenek na konci této stránky.

Podprsenky Push-up

Podprsenka

Podprsenka

Podprsenky Push-up nemají příliš vzdálenou historii. Byli totiž vynazelezeny ve 20. století. Mají za úkol zvětšit, vytvarovat a z atraktivit dámské poprsí. Dnes se podprsenky push-up staly módní trendem. V česku se na výrobu těchto podprsenek specializuje firma Litex a Triola, které patří zároveň mezi nejoblíbenější. Existují dokonce podprsenky push-up, které navíc vaše poprsí vyplní gelovou náplní, váš dekolt tak bude naprosto okouzlující.

Mezi barvami se nejčastěji nosí bílá a černá, moc hezké jsou ale lehce růžové barvy podprsenky. Mladší generace volí podprsenky s vyšitými vzory. Vždy záleží pod jaké oblečení si danou podprsenku budete brát a k jaké příležitosti.

Známé značky podprsenek: Anita, Gaia, Triumph, Triola, Litex, Timo, Lormar, Victoria Secret, Hello Kitty

Podprsenky – Nabídka internetových obchodů

Astratex.cz – (TOP OBCHOD) Podprsenky již od 150,-Kč. Astratex nabízí podprsenky různých barev, materiálů a velikostí. Kompletní nabídka obsahuje více jak 150 podprsenek.
Podprsenka Podprsenka Podprsenka Podprsenka
Podprsenka Podprsenka Podprsenka Podprsenka Astratex
Xmode.cz – Podprsenky z internetového obchodu Xmode. V nabídce také sportovní podprsenky Nike viz poslední dva obrázky. Celkem více jak 30 druhů podprsenek.
Černá podprsenka Růžová podprsenka Sportovní podprsenka Nike Sportovní podprsenka Nike