Dámské spodní prádlo

Dámská tanga

Tanga

Dámské spodní prádlo je mnohem více průlomové a má také bohatší historii oproti pánskému spodnímu prádlu. Je to celkem logické, spodní prádlo patřilo odjakživa k ženské kráse. Nejinak tomu bude i do budoucna, svůj podíl na tom má zejména mužská populace.

I přesto, že spodní prádlo by mělo být určené pro spodní část těla, často se setkáváme s pojmenování spodní prádlo i pro podprsenky. Dámské spodní prádlo má několik druhů, mezi ty základní patří kalhotky, které dále dělíme dle různých stylů. My se podíváme na Tanga a kalhotky s nohavičkou, klasické kalhotky myslí není potřeba blíže představovat.

Tanga

Tanga jsou oblíbené dámské spodní prádlo především u mladší generace. Jedná se o svůdné prádlo přitahující muže, ale také účinný nástroj pro zakrytí těla. V mnoha případech je zakryta opravdu pouze malá část :-). Tanga k nám přišla z divoké Brazílie, kde byla velice oblíbená a později se rozšířila rychlostí blesku do celého světa. Často se setkáváme také s označením string kalhotky.

Kalhotky s nohavičkou

Dámské spodní prádlo

Krajkové kalhotky

Nedávná anketa mezi muži potvrdila, že kalhotky s nohavičkou, jsou stále více oblíbenější dámské spodní prádlo, které muži rádi vidí na ženách. Celkem překvapivé zjištění. Jedná se o elegantní a účinné prádlo. Vhodné kalhotky s nohavičkou vám vytvarují zadeček, jsou vhodné pro všechny typy postav a při dobré zvolení barev a střihů mohou být navíc velmi přitažlivé. Oblíbené jsou krajkové kalhotky s nohavičkou.

Kalhotky s delší nohavičkou jsou také nazývány jako kraťáskové kalhotky.

Dámské spodní prádlo je vhodné darovat své přítelkyni ke speciálním příležitostem. Pokud tedy máte takovou příležitost před sebou, zjistěte si velikost vaší milé a objednejte spodní prádlo.

Oblíbené značky dámského spodního prádla: DIM, Triumph, Calvin Klein, Victoria Secret, Andrie, Atlantic, Obsessive, Playboy

Dámské spodní prádlo – nabídka českých shopů

Astratex.cz – (TOP SHOP) – Oblíbený internetový obchod s dámským spodním prádlem již od 59,-Kč ! Kompletní nabídka eshopů obsahuje více jak 300 druhů spodního prádla. Podprsenky, stahovací kalhotky, tanga, klasické kalhotky, korzety a kostýmky. Vše pro dámy.
Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo
Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Spodní prádlo
Spodní prádlo Spodní prádlo Spodní prádlo Spodní prádlo
In-obleceni.cz – Svůdna tanga z Itálie, Anglie a Francie. To je nabídka tohoto internetového obchodu.
Dámská tanga Dámský kostým Stylové dámské spodní prádlo Černé spodní prádlo
Bílé dámské spodní prádlo Korzety a kostýmy Korzety a kostýmy Korzety a kostýmy
Coreshop – Známý eshop nabízející dámské spodní prádlo značek Vans, Horsefeathers, Noizz, Repulse či Rock Daddy.
Svůdné spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámská tanga Černá tanga
Xmode.czDámské spodní prádlo Playboy, Victoria Secret a dalších známých značek.
Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo
Dámské spodní prádlo Dámské spodní prádlo