Kde nakupovat v zahraničí? V Londýně

obchodni-dum-harrods

Říká se, že Francie v čele s Paříží je centrem vůní a módy. Londýn v Anglii je centrem nákupu kvalitního oblečení. Chcete-li nakoupit kvalitní zboží za skvělé ceny a z neuvěřitelně širokého výběru zboží, potom vyražte do Londýna. Má to hned několik výhod, proč se vydat na nákupy do Londýna.

V Londýně pořídíte kvalitní a značkové oblečení za skvělé ceny, navíc do Londýna či Anglie létají charterové lety. Tedy ráno nasednete na letadlo, odpoledne nákupy a večer letadlem zase znovu domů. Je to jednoduché. Navíc v Londýně můžeš strávit i celý víkend, je zde spousta možností levného ubytování a ještě si prohlídneš město. Největší nákupní ruch je ovšem v ulici Oxford street, kterou protínají neméně známé obchodní ulice Bond street a Regent street.

Oxford street

Nejznámější obchodní ulice v Londýně to je Oxford street, kde najdete více jak 300 obchodů a nemusí být zrovna milionáři, aby jste zde mohli nakupovat.

Najdete zde i jeden z nejznámější obchodních domů Harrods, zde sídlí top značky světové módy (Lacoste, D&G, Burberry, Versace). Zajímavostí je, že se do tohoto obchodního centra nepodíváte například v šortkách či dámy v tričku, které jim odhaluje břicho, takto vás tam zkrátka nepustí. Zapomeňte také na turistické batohy. V Harrods totiž mají přísné podmínky oblékání. Mezi dalšími nejznámějšími obchody, které můžete najít na Oxford street jsou Marks and Spencer, Selfridges, Topshop, Virgin Megastore, Borders či HMV. Oxford street je tepnou obchodu v Anglii. Není tedy divu, že zde možná zakopnete o spoustu známých tváří včetně Anglické královny, Kate Moss, Lilly Allen, Beyonce a dalších celebrit.

Zábava a levné nákupy v Londýně

Oblíbený je také obchod TK maxx kde nakoupíte opravdu levně. Ovšem není to pouze nákup oblečení co v Londýně letí. Takový obchod Virgin Megastore to je obchod zaměřený pouze na zábavu. Navíc vás podél ulice budou lákat desítky barů, kaváren, restaurací a nočních klubů, kde lze zažít spoustu zábavy.

Stále tápete nad tím kam se vydat na nákupy. Jedině do Londýna. Připravily jsme pro vás zajímavé odkazy k tomuto tématu.

Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechte komentář