Kde nakupovat v zahraničí? V Londýně

obchodni-dum-harrods

Říká se, že Francie v čele s Paříží je centrem vůní a módy. Londýn v Anglii je centrem nákupu kvalitního oblečení. Chcete-li nakoupit kvalitní zboží za skvělé ceny a z neuvěřitelně širokého výběru zboží, potom vyražte do Londýna. Má to hned několik výhod, proč se vydat na nákupy do Londýna.

V Londýně pořídíte kvalitní a značkové oblečení za skvělé ceny, navíc do Londýna či Anglie létají charterové lety. Tedy ráno nasednete na letadlo, odpoledne nákupy a večer letadlem zase znovu domů. Je to jednoduché. Navíc v Londýně můžeš strávit i celý víkend, je zde spousta možností levného ubytování a ještě si prohlídneš město. Největší nákupní ruch je ovšem v ulici Oxford street, kterou protínají neméně známé obchodní ulice Bond street a Regent street.

Oxford street

Nejznámější obchodní ulice v Londýně to je Oxford street, kde najdete více jak 300 obchodů a nemusí být zrovna milionáři, aby jste zde mohli nakupovat.

Najdete zde i jeden z nejznámější obchodních domů Harrods, zde sídlí top značky světové módy (Lacoste, D&G, Burberry, Versace). Zajímavostí je, že se do tohoto obchodního centra nepodíváte například v šortkách či dámy v tričku, které jim odhaluje břicho, takto vás tam zkrátka nepustí. Zapomeňte také na turistické batohy. V Harrods totiž mají přísné podmínky oblékání. Mezi dalšími nejznámějšími obchody, které můžete najít na Oxford street jsou Marks and Spencer, Selfridges, Topshop, Virgin Megastore, Borders či HMV. Oxford street je tepnou obchodu v Anglii. Není tedy divu, že zde možná zakopnete o spoustu známých tváří včetně Anglické královny, Kate Moss, Lilly Allen, Beyonce a dalších celebrit.

Zábava a levné nákupy v Londýně

Oblíbený je také obchod TK maxx kde nakoupíte opravdu levně. Ovšem není to pouze nákup oblečení co v Londýně letí. Takový obchod Virgin Megastore to je obchod zaměřený pouze na zábavu. Navíc vás podél ulice budou lákat desítky barů, kaváren, restaurací a nočních klubů, kde lze zažít spoustu zábavy.

Stále tápete nad tím kam se vydat na nákupy. Jedině do Londýna. Připravily jsme pro vás zajímavé odkazy k tomuto tématu.

Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

6 odpovědí na “Kde nakupovat v zahraničí? V Londýně”

 1. [...] minulém článku jsme si popovídali o nakupování v Londýně. Dnes vyrazíme na Jih do Tureckého Istanbulu. V tomto orientálním, ale zároveň velice [...]

 2. [...] o nakupování v zahraničí jsme si představily dvě města ve dvou zemích. Prvním z nich bylo nakupování v Londýně a také nakupování v Istanbulu. Dnes si představíme další evropskou metropoli, kde můžete [...]

 3. vladka napsal:

  http://lochneska.cz/nakupovani-anglie -seznam a popis nejlevnějších obchodů v anglii – potraviny, domácí potřeby, oblečení, internetový nákup

 4. Denisska napsal:

  Hned bych tam letěla…Miluju UK…

 5. Ondrej napsal:

  Nejvetsi Ceskoslovenska Taxi Sluzba v Londyne a okoli, jsme na trhu jiz radu let a nabizime kvalitni, profesionalni a spolehlivy servis za prijatelne ceny.Nejen ze vas spolehlive prepravime kam potrebujete,ale zaroven vam poskytneme spoustu rad at uz se to tyka informaci ohledne cestovani po Londyne, kam se vyplati zajit a co vydet, nakupu, nebo vyletu mimo Londyn ( Winsdor, Stonehenge atd.) pro ktere vam radi zajistime dopravu.
  Nevahejte a kontaktujte nas.

  Kontaktni info:
  TEL: 07511669254
  WEB: http://www.andretaxi.com
  MAIL: andre.transfers@gmail.com
  SKYPE: andretaxi.com

 6. Stella napsal:

  Dobrý den, já nakupuji velice ráda v obchodním domě Harrods a Selfridges. Je tam úžasná atmosféra. Stella

Zanechte komentář