Pánské spodní prádlo

Boxerky Vans

U pánů není spodní prádlo až tak důležité. Přesto pánské spodní prádlo je stále častěji spojováno s dárky od žen. O celkovou viditelnost spodního prádla pro pány se starají především módní ikony, které vystavují svá vysportovaná těla na obdiv žen, které spíše nežli po nových modelech pánského spodního prádla koukají po svalech přítomných modelů. I tak je pánské spodní prádlo, co se vývoje týče, pozadu za dámským spodním prádlem.

Klasické pánské spodní prádlo se skládá z jednoho kusu oblečení. Rozeznáváme několik druhů mezi kterými jsou nejoblíbenější trenky neboli boxerky, slipy, ale také pánská tanga.

Ženy mají vrchní díl postavy zakrytý podprsenkou, muži naštěstí nic podobného nenosí, přesto se za spodní prádlo dá považovat například nošení tenkého nátělníku či tenkého trička.

Co se týče samotného materiálu, pánské spodní prádlo je vyráběno nejčastěji z bavlny a dalších příjemných a funkčních materiálů. I někteří muži si totiž potrpí na kvalitu a nejnovější módní trendy, mezi kterými spodní prádlo začíná figurovat.

Hledáte-li vhodný dárek pro vašeho přítele, zkuste se podívat na ukázku pánských boxerek z ověřených českých internetových obchodů. Možná právě zde naleznete ten pravý dárek.

Pánské spodní prádlo – nabídka ověřených eshopů

Astratex.cz(TOP ESHOP) Pánské spodní prádlo již od 59,-Kč. Boxerky, tanga, slipy, nátělníky a dětské spodní prádlo, to vše v nabídce často navštěvovaného internetového obchodu Astratex
Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo
Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo
Coreshop – Nabídka klasických pánských boxerek od firmy Vans, Horsefeathers, Meatfly, Santa Cruz a dalších street wearových značek.
Boxerky Vans Boxerky Vans Boxerky Boxerky
Xmode.cz – Internetový obchod prodávající značkové spodní prádlo včetně toho vůbec nejznámějšího z módní dílny Victorie Secret.
Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Pánské spodní prádlo Slipy