Trendy kabáty pro podzim a zimu 2010

Kabáty

Zima se blíží a podzim již je nenávratně těsně za našimi dveřmi. I to je důvod k tomu, abychom se podívali, co se bude nosit za kabáty na podzim a v zimě letošního roku 2010. Kabáty slouží především k tomu, že udrží naše tělo v teple. Jejich funkce je ovšem i estetická a zvýrazňuje formující se postavu ženy. I v zimních obdobích lze z ženy udělat něco krásného a kabátem to začíná.

Pro letošní rok poletí kabáty s nádechem historie, tedy ze 40tých let, 60tých let, 80tých let a 90tých let, vše s prvkami moderní doby.

40tá léta – vojenské kabáty

Šedé moderní vojenské kabáty budou trendy především pro ženy s kaštanovou a krémovou barvou vlasů. Kombinací získáte opravdu vynikající vzhled.Co se barvy týče, většina lidí si pod vojenskou módou představuje zelené barvy, v tomto případě se bude jednat o šedou až krémově šedou barvu.

60tá léta – elegantní kabáty

V letech 60tých jsme mohli často vídat kabáty, které byli elegantní. V letošním roce se tato móda vrací znovu a to v barvách šedé a černé. Především šedé zimní a podzimní kabáty budou v tomto roce stejně jako v letech minulých trendy. Elegantní zimní a podzimní kabáty budou určeny spíše pro mladší generaci, která bude chtít svůj vybraný vkus elegance dávat najevo.

80tá léta – kabáty s vycpávkami

V tomto roce bude in také kabáty s ramenními vycpávkami a to především sytých barev červené a růžové. Pro mě osobně trochu nepochopitelná věc, kdo toto bude nosit, ale trendy mají v tomto zcela jasno.

90tá léta – jednoduché moderní kabáty

V letech 90tých se stále více projevovala jednoduchost a ta bude synonymem letošní zimy a podzimu co se trendy kabátů týče. Volte jednouché především šedé a černé kabáty bez dalších výrazných detailů.

Kabáty

Kabáty


Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář