Queens.cz nejnovější produkty podzimu 2010

Padající listí na cestách pomalu značí, že se musíme připravit na nadcházející roční období, podzim. Stejně jako v létě, je potřeba i na podzim nakoupit takové dámské oblečení, které je svou funkčností právě pro toto roční období vhodné. Internetových obchod Queens.cz, který se zabývá prodejem street wear oblečení představil své nové produkty na podzim 2010. Pojďme si nějaké představit.

Na podzim fouká nepříjemný studený vítr. Queens.cz nabízí dámské podzimní bundy těch nejnovějších kolekcí a vysokých kvalit. Mezi oblíbenými značkami jsou především podzimní bundy Nike, Reebok, Adidas, K1X a Urban Classics. Všechny bundy odpovídají nejnovějším podzimním trendům a to především co se veselých barev týče. Vždyť na podzim je už tak chmurná nálada, měli bychom si ji zpestřit alespoň příjemnými barvami na oblečení. Osobně bych dala přednost značkové podzimní bundě K1X Shorty Squarez v bílo-šedo-mentolové kombinaci, to je totiž přesně můj vkus.

Internetový obchod QueensInternetový obchod Queens.cz nabízí také nejnovější podzimní kolekci bot. Mezi ty oblíbené patří především netuctové a v mnoha obchodních domech nesehnatelné dámské boty Nike. Ty se vyznačují svou barevností a originalitou. V nejnovější podzimní kolekci tak najdeme například mnoho barevné boty Nike Air Max 90 za 3390,-Kč či bílé boty Nike Air Force 1 s kombinací tkaniček a zapínání na suchý zip u kotníků za 2790,-Kč.

Vzhledem k mnohdy štiplavému počasí je potřeba se poohlédnout po pokrývce hlavy. V tomto ohledu nám tak můžou pomoci kšiltovky. Mezi nejnovějšími trendy podzimu 2010 tak vládnou street značky New Era či Mass DNM. Ty se vyznačují především svou originalitou znaků a jak už to u street wear oblečení bývá veselými a pestrými barvami. Mezi nejnovějšími produkty v internetovém obchodě Queens.cz tak najdeme například černou kšiltovku se znakem bomby New Era The Hundreds či červenou kšiltovku se znakem MASS DNM – ATCM.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář