Jarní bundy

Jarní bundy

Pro každé roční období existuje typická skupina oděvů, každé sezóně patří konkrétní šatník. Zvláštním typem oblečení, které zcela nezapadá do tohoto obecného zařazení, jsou jarní bundy.

Bundy jako takové patří totiž spíše k zimě, kdy mají chránit před mrazem a sněhem. Zimní bundy mají poskytovat zejména tepelný komfort a také dostatečnou odolnost proti vlhkosti zvenčí, na druhé straně mají tyto bundy zajistit i prodyšnost zevnitř.

Oproti charakteristice zimních bund jsou jarní bundy méně složité a náročné na funkčnost. Jarní počasí již není tak mrazivé, takže u jarních bund nestojí v první řadě jejich tepelná funkce. Jarní bundy, zejména jejich střih a použité materiály, mají primárně dostatečně chránit před nepřízní počasí v podobě větru a deště.

Pánské i dámské jarní bundy jsou vyráběny tak, aby měly široké, variabilní použití. Jarní bundy jsou tak vhodné do města i do přírody. Nebývají tak zateplené, podšívka bývá velice slabá nebo jenom síťovaná, použité materiály mají většinou voděodolnou úpravu s dostatečnou prodyšností, přitom vynikají různými technickými detaily. Jarní bundy většinou disponují stahováním spodního lemu a rukávů, nastavitelnou kapucí, větracími body v podpaží apod.

Trendem posledních let, který se dotkne i této sezóny je funkčnost a technologicky vyspělé materiály. Moderní pánské i dámské jarní bundy vynikají skvělým termoizolačním komfortem, ochranou proti vodě i dešti a prodyšností. Jarní bundy i pro letošní sezónu budou v aktivním provedení, pro použití do práce i pro volný čas.

Skate jarní bundy

Hitem této sezóny budou skate jarní bundy zapadající do street stylu. Street styl oblečení již dávno není doménou úzké skupiny nadšenců, ale oblíbily si ho aktivní, sportovně založení lidé všech věkových skupin. Skate jarní bundy a s nimi spojený styl oblékání tak bude tuto sezónu v popředí zájmu. Pestré motivy, netradiční vzory, materiály a použití, ležérní styl kombinovaný s barevnými, zářivými a pestrými prvky budou provázet skate jarní bundy i letos.

Street styl již objevily i ryze sportovní značky. Sportovní móda a běžný street outfit k sobě totiž mají hodně blízko. Proto mj. i jarní bundy Nike skvěle zapadnou do požadavků na funkčnost, ale okouzlí i neotřelým moderním designem.
Aktuální nabídka jarních bund

Jarní bundy – nabídka ověřených eshopů

Coreshop.cz / Metalshop.cz – Jarní bundy street stylu značek Horsefeathers, Funstorm, Meatfly, Santa Cruz, DC, Etnies a další.

Plavky Astratex.czJarní bundyJarní bundyJarní bundy

Plavky Astratex.czJarní bundyJarní bundy

In-oblečení.cz – Stylové dámské jarní bundy.

Jarni bundy In-obleceni.cz Jarní bundy

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář