Pánské plavky

Pánské plavky Independent

Pánské plavky Independent

Někteří pánové si s módou příliš hlavu nelámou, vězte, že trendy pánské plavky z vás udělají jiného muže. V tomto roce budou nejspíše nejvíce letět kraťasové pánské plavky různých pestrých barev a stylů.

Pánské plavky můžeme rozdělit do dvou základních stylů, kraťasové plavky a klasické plavky podobající se slipům. Ženy preferují na mužích kraťasové plavky, přesto stále spoustu mužů nedá dopustit na klasické slipové plavky. Ty využívá především starší a střední generace. U teenagera se málokdy se slipovými plavkami setkáte.

Pánské plavky 2011

Pánské plavky Vans

V roce 2010 budou in křiklavé a barevné pánské plavky různých žánrů, které někdy spíše připomínají mix všech dostupných základních barev. Nu co už, toto zkrátka letí, já to sice moc nemusím, ale nejnovější trendy jsou trendy. U můžu mám radši střídmější plavky, pouze pár barev. Úplně nejlepší jsou černé kraťasové plavky. U koupi pánských plavek dbejte na kvalitu materiálu. Vyhýbejte se takovému, který schne dlouho a vaše mužství tak trpí, i přestože si to možná neuvědomujete. To samé by měli volit ženy, ty se ovšem častěji převlékají z mokrých plavek do suchých a tak tyto problém příliš neznají. Zdravotní problémy, které se poté u mužů mohou objevit jsou značně nepříjemné.

I přesto, že vybírání pánských plavek nepatří mezi nutné záliby muže, pro trávení léta u vody je to nutnost. Možná tak překvapíte svého milého a plavky mu koupíte jako dárek, ušetříte tím mnoho starostí vašemu miláčkovi. Vhodné je tak navštívit nějaký z internetových obchodů, které pánské plavky nabízí. Věřte či ne, ale mnohdy za úplně bezvadné ceny nakoupíte opravdu luxusní kousky o kterých se vám může v kamenných obchodech pouze zdát.

Mezi oblíbené značky pánských plavek patří především sportovní značky Nike, Adidas, Puma, Reebok ale také značky jako Bruno Banani, DC, Speedo, Calzedonia či Litex

Pánské plavky – nabídka ověřených obchodů

Astratex.czPánské plavky za vynikající ceny. Značky jako Sesto Senso, Winner či Cornette. Astratex patří mezi nejvýznamější prodejce na trhu s plavkami.
Pánské plavky Pánské plavky Nohavičkové plavky astratex Plavky pánské
Coreshop.cz / Metalshop.czPánské plavky street značek Horsefeathers, Independent, DC, FOX, Funstorm, Vans, Nugget, Circa či Santa Cruz. Tyto značky nepatří mezi nejlevnější, zato se můžete těšit na kvalitní a prověřené značky
Pánské plavky Independent Pánské plavky Pánské plavky Pánské plavky
Pánské plavky Pánské plavky Vans