Lesklé legíny

Lesklé legíny

Byli to právě 80. léta, která z tohoto druhu oděvu udělala oblíbený druh oblečení. Legíny jsou dnes nezbytnou součástí každé moderní ženy. Hodí se především pro hubené a delší nohy a k mnoha druhům dalšího oblečení.

Legíny jsou vhodné ke kombinaci se sukní, dlohou košilí či krátkými šortkami. Sami jistě víte, jak dokáže podobný outfit zapůsobit na okolí, ale já vám s klidem mohu říci, že budete středem pozornosti, ovšem za předpokladu, že máte co nabídnout (nyní myslím vaše nožky).

leskle-leginy3 leskle-leginy2 leskle-leginy1

Legíny se hodí nejen do společnosti, ale jsou často používány také pro sportovní činnost, pro běh či tanec. V zimních měsících jsou často legíny používány v chladném počasí pod sukně či kalhoty, jsou tak náhradou „spodků“. Mají totiž vynikající vlastnost – udržují tělesné teplo.

Lesklé legíny

Od roku 2008 jsou na vzestupné popularitě lesklé legíny, které si získali oblibu nejedné dámy. Většinou se jedná o kovově zbarvené a lesklé barvy v ojedinělých případech vám budou připomínat spíše mokrý vzhled. Jsou vyráběny z nylonu a spandexu.

Lesklé legíny je možné koupit v několika barevných provedeních. Mezi nejoblíbenějších a také mezi nejvíce trendy patří barva černá, stříbrná a zlatá. Díky jejich vzhledu, který připomíná kůži či latex jsou tyto lesklé legíny vhodné do společnosti nebo například jako oblečení pro návštěvu stylového klubu.

Svoji popularitu si získaly lesklé legíny především díky mnoha celebritám, které je začali nosit. Dnes jsou lesklé legíny oblíbeným druhem oblečení například Rihanny, Kelly Clarkson či Lindsay Lohan. Připravily jsme pro vás ukázku lesklých legín, které je možné objednat si v českých eshopech a to za skvělé ceny.

Jeggings

Speciálním druhem legín jsou Jeggings. Ty vznikly kombinací klasických džínů a legín. Dostane se nám tak produkt podobný a tvářící se jako džíny, realitou ovšem je, že Jeggings jsou vyráběny z klasických legínových materiálů a džíny vám připomíná pouze jejich vzhled a to především šev na boku kalhot. Existují i různé extravagandní styly, které obsahují už i džínové kapsy.

jeggings2 jeggings

Klasické legíny a legíny na sport

Jako ukázku vám přinášíme klasické legíny v bílé a černé barvě.

leginy2 leginy3 leginy

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář