Dámské plavky

Dámské plavky

Spodní díl, dámské plavky

Každým rokem si procházejí ženy sháněním nových trendy plavek. Není to nic jednoduchého, ale držet krok s aktuálními módními trendy se musí. Dbejte na to, aby jste si vybrali dámské plavky z vhodného kvalitního materiálu. Není nic horšího, než vlastnit plavky, které jsou naprosto nefunkční.

Dámské plavky můžeme rozdělit do dvou základních odvětví, jednodílné plavky a dvoudílné plavky, přičemž každý z těchto druhů plavek se může dále dělit dle jednotlivých střihů a stylů.

Jednodílné dámské plavky

Jednodílné plavky byli dříve jedinou možností, jak se mohla žena rekreovat. Čím více totiž odkryla, tím hůře se na ní koukalo. Postupem času k nám přišli bikiny a dvoudílné plavky. Jednodílné plavky jsou vhodné především pro plavání a všechny druhy vodních sportů. Plavky jsou totiž tak zajištěné, že jejich sklouznutí je téměř nemožné. Jednodílné dámské plavky ocení také ženy, které na svém těle vypozorují určité nedostatky a nechtějí je ukazovat celé pláži. Dnes jsou ovšem klasické jednodílné plavky minulostí, nastupuje nový moderní trend, který znovu odkrývá co může, přitom ale zachovává tvar plavek v jednom dílu. Tyto plavky jsou nyní velice moderní a trendy. Více v ukázkách plavek na této stránce níže.

Dvoudílné dámské plavky

Horní díl plavek

Dvoudílné dámské plavky jsou určené pro rekreaci. Díky odkrytí vašeho bříška a možnosti minimalizovat zakrytou plochu se opálíte dozlatova. Díky jejich stylu můžete své plavky použít i pro jiné příležitosti než pouhé lenošení na pláži. Dvoudílné dámské plavky je možné kupovat zvlášť. Spousta žen si tak může vybrat různé velikosti jednotlivých dílů pasujících přesně na svoji postavu. Naopak, pokud máte určité nedostatky a nejste s vaší postavou spokojeni, věřte, že ve dvoudílných plavkách budete ještě více otrávená.

Léto začíná, tak s chutí vyražte nakupovat. Připravily jsme pro vás nabídku od českých internetových obchodů, které mají ve svém katalogu dámské plavky. Snažíme se vybírat takové modely, které jsou originální, neokoukané a zároveň úměrně kvalitě mají nízkou pořizovací cenu.

Dámské plavky – nabídka ověřených E-shopů

Astratex.cz – (TOP OBCHOD) Oblíbený a hojně využívaný internetový obchod s plavkami. Nejnovější kolekce plavek a značek jako Etna, Triola, Cornette, Rami, Rise a Sesto Senso. Plavky již od 140,-Kč.
Plavky Plavky Horní díl plavek Jednodílné plavky
In-oblečení.cz – Internetový obchod s Francouzskou, Italskou a Anglickou módou nabízí opravdu kvalitní moderní jednodílné i dvoudílné plavky. Při nákupu nad 1500,-Kč poštovné zdarma, do 1500,-Kč poštovné za 50,-Kč
Jednodílné moderní plavky Plavky černé barvy Plavky oranžové Plavky žluté
Coreshop.czDámské plavky značek Fox, Mambo, DC, Etnies, ClaraBella, Protest či Horsefeathers.
Dámské plavky Dámské plavky Dámské plavky Dámské plavky
Xmode.cz – Internetový obchod se značkovým oblečením nabízí plavky mnoha zvučných jmen. Mezi jinými jmenujme například plavky Playboy, Victoria Secret, Hollister, Roxy a další. Podívejte se na ukázku plavek ze značkového obchodu Xmode.cz
Plavky Plavky Plavky Plavky