Spodní prádlo

Dámské spodní prádlo

Dámské spodní prádlo Astratex.cz

Spodní prádlo je základem každého člověka, přestože si to mnoho z nás ani neuvědomuje. Představte si situace. Balíte na dovolenou a od čeho začínáte uvažovat, pokud balíte oblečení? Čeho jsou nejznámější módní přehlídky? Téměř vždy si odpovíte spodní prádlo.

Spodní prádlo je nejčastěji využívaným oděvem. Mělo by se měnit denně a jeho hojnost v šatníku je po ponožkách :-) asi největší. Spodní prádlo je také symbolem něžnosti ženy, symbolem něčeho po čem touží každý muž. Zároveň spodní prádlo dodává  ženě ten pravý „šmrnc“. Je to ovšem něco zakázaného, protože mimo módních přehlídek, je spodní prádlo skryto pod dalšími vrstvami oblečení a  to muže přitahuje. Nikdy nevíte kdy dojde k jeho odkrytí, jeho nošení tak neberte na lehkou váhu.

Dnes se spodním prádlem velice dobře obchoduje. Spodní prádlo vyrábí ty nejluxusnější značky jako je známé spodní prádlo Victoria Secret, Calvin Klein, Playboy či Triumph. Spodní prádlo slouží také často jako luxusní dárek pro ženy a muže. Po vůních a květinách je to jeden z nejdarovanějších dárků vůbec, uff to je slovní spojení.

Dámské spodní prádlo

Dámské spodní prádlo obsahuje dva základní druhy, klasické kalhotky a tanga. První jmenované jsou především určené pro praktičnost a pohodlnost. Tanga jsou nošena, řekla bych spíše na popud mužů, které tanga přitahují. Podle posledního průzkumu to ovšem již není tak jasné a mnohem více můžu dává v poslední době přednost tzv. kraťáskům či klasickým kalhotkám. Stále oblíbenější je volba spodního prádla zdobeného krajkami. Horní díl ženské postavy zakrývají podprsenky.

Pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo Coreshop.cz

I u pánů se jedná o souboj mezi dvěma druhy spodního prádla, trenýrky a slipy. Troufám si tvrdit, že u mužů známé jasného vítěze toho, jaké spodní prádlo je využívanější. Pokud nevíte jsou to trenýrky. Existuje i pár extravagantních kousků, jakou jsou například mužská tanga. Ale zůstaňme radši u klasiky. Chcete-li vidět spodní prádlo pro muže, zvolte tento odkaz, pánské spodní prádlo.

Nakupujeme spodní prádlo na internetu

Spodní prádlo nepodceňujte. Připravily jsme pro vás ukázku internetových obchodů, kde je možné spodní prádlo nakoupit. Nakupování spodního prádla na internetu se stalo velikou módou nejen pro jeho anonymitu, ale také díky skvělým cenám a dostupnosti mnoha druhů a značek. Mnoho žen se totiž stydí koupit nějaké extravagantnější spodní prádlo přímo v kamenném obchodě, na internetu se meze nekladou. Podívejte se na ukázku spodního prádla pro ženy i muže.

Pro ukázku jednotlivých produktů navštivte některou z těchto podsekcí: (Dámské spodní prádlo, Pánské spodní prádlo, Podprsenky)

Ověřené internetové obchody nabízející spodní prádlo

Astratex - TOP OBCHOD – Nejoblíbenější internetový obchod se spodním prádlem. Slevy na vybrané zboží až 70%, podprsenky, kalhotky, tanga od známých i méně známých značek.

In-oblečení – Dámské oblečení z Francie, Anglie a Itálie. V nabídce jsou především svůdná tanga, korzety a erotické kostýmky, které bude nejspíše milovat váš muž ale i další produkty.

Coreshop – Zajímavý internetový obchod nabízející klasické pánské boxerky Meatfly, Independent, Horsefeathers, Vans a další. Ženy mají v nabídce tanga i klasické kalhotky značek Vans, Horsefeathers, Emily The Strange či Repulse.

Xmode.cz – Spodní prádlo světoznámých značek. Mezi těmi nejoblíbenějšími je spodní prádlo Victoria Secret, Playboy. U mužů je to především Marvel, Lonsdale, Hollister či Ed Hardy.