Společenské šaty

Potřebujete poradit jaké společenské šaty si obléknout na různé příležitosti. Jste tu správně. Společenské šaty udělají z každé ženy dámu, o kterou bude mít zájem nejedno mužské oko. Šaty totiž mnohdy ženu změní k nepoznání. Pojďme si představit jednotlivé akce, na které jsou společenské šaty vhodné.

společenské šaty inoblecenicz 3společenské šaty inoblecenicz 2společenské šaty inoblecenicz 1

Plesové společenské šaty

Plesová sezóna se kvapem blíží, je tedy vhodný čas se poohlédnout po společenských šatech na ples. Zvolte styl, který vypovídá o vaši osobnosti. Vhodné jsou zdobené šaty různými stříbrnými doplňky a spony. Nic nezkazíte ani šaty s flitry a ozdobnými přezkami. Chcete-li být středem pozornosti mužů, zvolte společenské šaty s hlubokým výstřihem. Více v sekce plesové šaty

Společenské šaty na párty

Dle druhu vašeho večírku můžete zvolit kratší či delší elegantní společenské šaty. Nejdříve se ujistěte o jakou párty se jedná, protože né vždy můžete zvolit vhodný oděv. Pokud vyrážíte na párty ke kamarádovi a chcete zvolit společenské šaty, volte kratší a uvolněnější střih. Vhodné jsou pestré barvy, které z vás udělají sexy kočku. Razíte-li naopak na raut či párty ke svému šéfovi či k podobné příležitosti, volte styl, který vyzdvihne vaše tvary a ženskost. Umím si představit delší šaty na tělo s decentní dekoltem, který z vás udělá dámu na úrovni. Pokud vám na vaší pověsti a práci záleží, rozhodně nevolte vyzývavé společenské šaty.

Divadlo, výstava, zasedání, koncerty

Při této příležitosti volte klasické společenské šaty. Vzhledem k divadlu by neměli být příliš vyzývavé a odhalující. Volte spíše elegantnější styl, podtrhující vaši hodnotu. Vhodné je použít k šatům různé módní doplňky, kterými zaujmete. V tomto odvětví se meze nekladou, a vámi vybrané decentní společenské šaty budou téměř vždy vhodné.

Specifický postoj zaujímají svatební šaty, o nich více v článku na našich stránkách.

Společenské šaty – nabídky českých internetových obchodů

společenské šaty inoblecenicz 6 společenské šaty inoblecenicz 4 společenské šaty inoblecenicz 5

Zdroj: In-obleceni.cz