Trendy léto 2010: Military a Safari motivy

V dalším díle seriálu Trendy léto 2010 aneb co se bude nosit v létě a na jaře 2010 jsme si v prvním díle představili jeden trend a to proužky a pruhy. Dnes se podíváme na trend, který se každoročně vrací na pulty obchodů. Military a safari motivy oblečení jsou dnes velice oblíbené.

Military a Safari oblečení

Čím nás nadchne toto téma oblečení? Především khaki barvou a vojensky tmavě zelenou. U safari oblečení to je především pouštní písková barva. Výrazné jsou u military oblečení také velké kapsy a vyčnívající pásek. Rozhodně by neměl chybět ani módní doplněk, který pouze dovrší military téma vašeho outfitu. Dnes se ve stylu military a safari  vyrábí téměř vše. Od kalhot, sukní, triček, tílek až po doplňky a boty. Pojďme se podívat na něktéré military oblečení z nabídky internetových obchodů.

1. Jako první kousek jsme vybrali military nebo pokud chcete army šaty nad prsa v hnědozelené barvě. Šaty se hodí především do parních letních dnů a jak je vidět nejsou vůbec špatnou volbou.

Military šaty

Military (Army) šaty za 640,-Kč

2. Druhým kouskem jsou tříčtvrťáky safari stylu, ale velice lehkého a vkusného. Navíc jsou tyto kalhoty nabízeny se slevou 32% a tak si je můžete pořídit již za neuvěřitelných 399,-Kč.

Tříčtvrteční kalhoty safari motivu

Tříčtvrteční kalhoty safari motivu (Sleva 32% - 399,-Kč)

3. Posledním kouskem, který si dnes představíme ve stylu army, tedy zelené khaki barvy je sportovní bunda s kapucí sahající pod prsa. Kapucu lze bezproblému odebrat. Jak je u army stylu zvykem, bunda má velké knoflíky a také velké kapsy. Cena je velice zajímavá a to 590,-Kč

Army sportovní bunda v khaki barvě

Army sportovní bunda v khaki barvě (Cena: 590,-Kč)

Zdroj: In-oblečení.cz

Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechte komentář