Reebok Easytone / Obuv, která formuje postavu chůzí

topmodel

Firma Reebok představila světu zcela revoluční obuv s názvem Reebok Easytone. Ženy si jí oblíbily především pro její funkčnost, ta má totiž za následek tvarování postavy a posilování svalů pouhou chůzí! Ač to zní možná příliš jednoduše, ono to opravdu funguje. Boty Reebok Easytone upřednostňují ženy, které nemají zrovna čas cvičit anebo ženy, která zkrátka cvičení nebaví. Potom stačí procházka po městě a vaše postava se bude měnit k nepoznání.

O botách Reebok Easytone

Reebok Easytone byli navrženy díky systému balančních polštářků, které zvyšují až o 28% větší aktivitu hýždí, stehen a také kotníků. Díky tomu dochází ke zpevňování těchto částí pouhou chůzí. Chůze často připomíná doporučované chození v písku naboso. Balanční polštářky jsou naplňovány vzduche a díky vaší mírné nestabilitě musíte napínat svaly mnohem více než v klasické obuvi. Boty byli navrženy bývalím pracovníkem NASA.

Boty Reebok Eastone byli testovány mnohými experty a celková doba testu činí neuvěřitelných 20 000 hodin. Za tuto dobu dostali boty dnešní podobu, která je opravdu designově moc hezká a hlavně plní účel zpevňování dolní části těla.

Skvělý design bot Reebok Easytone

Nejenže boty Reebok Easytone skvěle plní svůj účel, ale také velice zajímavě vypadají, ba navíc se drží posledních trendů alespoň co se barev týče. Vždyť se stačí podívat na parádní kombinace jako černo-růžovou, bílo-modrou či v posledních letech velice oblíbenou barvu hnědou. Každá žena si vybere barevnou kombinaci bot Reebok Easytone přesně podle vašich představ. Dnes navíc firma Reebok nespí na vavřínech a připravuje stále nové a ještě funkčnější kolekce, takže nezbývá než sledovat aktuální trendy firmy Reebok.

Co na to říkají uživatelé?

Měla jsem tu čest pročítat pár diskusí žen, které již Reebok Easytone vyzkoušeli. Dle mnohých se jedná opravdu o zajímavou a užitečnou obuv. Mnoho žen přednostně vyzdvihuje jejich váhu, která je opravdu muší a jejich pohodlnost, která je opravdu nadprůměrná. Co se tvarování těla týče, po pár dnech prý ucítíte první výsledky a to hlavně v lýtkových a kolenních svalech, které se chůzí posilují. Mezi názory se objevují i takové funkčnosti bot Reebok Easytone jako je například rovná chůze. Co se hubnutí zadku týče, chce to rozhodně čas, stejně jako v posilovně nebudete mít pevný zadek po pár dnech ani zde nečekejte zázraky, nýbrž pravidelnou chůzí a správným životním stylem můžete dosáhnout zajímavých výsledků a to nenásilnou formou!

A kdo boty Reebok Easytone například používá ze známých osobností? Je to modelka Renata Langmanová či zpěvačka Lucka Vondráčková. Ze zahrančiních celebrit Kim Kardashian

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář