Kotníkové boty Nike

Sportovní móda se dnes stává nedílnou součástí běžného oblečení pro volný čas, tzv. street stylu. Ten je oblíbený nejenom u vyznavačů hip-hopu, free-stylu a různých celebrit. Setkáváme se s ním denně u všech, kteří si pohodlné, přitom stylové a módní oblečení zalíbili.

Platí to i v případě kotníkových bot.

kotnik-nike6kotnik-nike3kotnik-nike4

Stylové tenisky původně určené pro basketbal

Kotníkové boty vznikly původně pro funkční využití ve sportu, zejména basketbalu. Kvalitní kotníkové boty totiž skvěle chrání a udržují na místě kotníkový kloub, který je při mnoha druzích sportu výrazně zatěžován. Kotníkové boty Nike jsou vedle toho také vysoce stylovou záležitostí, takže se rychle rozšířily i pro čistě nesportovní využití. V kombinaci s klasickými džínami vypadají úžasně, originálně a mladistvě. Navíc kotníkové boty mají tu výhodu, že zahřejí nohu, když je potřeba, přitom se dají nosit i za vyšších teplot.

Pohodlné tenisky díky technologii Nike Air

Kotníkové boty Nike, stejně jako většina tenisek Nike, vynikají unikátní technologií Nike Air. Jedná se o vzduchovou bublinu zakomponovanou v podrážce kvůli odpružení boty a odlehčení nohou. Kotníkové boty Nike byly prvním typem tenisek, u kterých se technologie Nike Air vůbec objevila.

Kotníkové boty Nike jsou také úžasně pohodlné, báječně se nosí a skvěle padnou.

Kotníkové boty Nike lze zakoupit také v obchodě Spartoo.cz

Air Force One

Legendou mezi kotníkovými botami Nike jsou stylové tenisky Air Force One (AF1). Byly populární již v 80. letech a neméně populární jsou i dnes. Patří k nejprodávanějším botám pod vlajkou Nike. Mezi bezmezné fanoušky AF1 patří i mnohé celebrity zejména z oblasti basketbalu a hip-hopu.

Big Nike High

Mezi aktuálně nejoblíbenější řadu kotníkových bot Nike patří Big Nike High, kterou charakterizuje mladiství vzhled, originální design a pestré barvy. Unikátní výrazné barvy ve stylu Gordan 1 OG dostaly i nové kotníkové boty Spike Lee Big Nike High.

kotnik-nike5kotnik-nike2kotnik-nike

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář