Kupujeme sluneční brýle na golf

Sluneční brýle

Dnes vám představíme speciální druh zboží, golfové brýle. Na trhu jich najdeme velké množství, všechny ovšem nejsou vhodné pro hru. Připravily jsme pro vás malého průvodce při nakupování slunečních brýlí na golf. Ty mají sloužit především ke zvýšení výkonu golfisty, ale také jako doplněk jeho celkového golfového stylu na který si zrovna golfisté potrpí.

Jedním z prvních důležitých faktorů správného výběru golfových brýlí je jejich jasnost. Pro nejlepší výkon je potřeba dokonale vidět. Sluneční brýle na golf by tak měli pochytit veškeré sluneční paprsky a měli by nabídnout dokonalou polarizaci. Sebemenší rozptýlení sluncem, může vést k horšímu výkonu golfisty. Některé brýle nabízí dokonce 100% ochranu před sluncem, takové brýle jsou nejlepší. Pokud si nejste jisti sluneční ochranou a polarizací, řiďte se tzv. nanometry (nm). Čím vyšší je jejich hodnota, tím vyšší bude ochrana. Kontrola nanometru je tedy při nákupu slunečních golfových brýlí nutná.

Další důležitou vlastností golfových brýlí je jejich váha a tvar. Sebemenší pohyb brýlí při úderu může váš výkon ohrozit a značně znepříjemnit. Vybírejte tudíž takové brýle, které nejsou příliš těžké a velké. Jen tak zůstanete na 100% koncentrováni na hru.

Profesionální golfisté používají při hře hned několik druhů slunečních brýlí. Když cvičí své údery, používají jiné sluneční brýle. Když se dívají na údery ostatních, znovu volí jiný styl brýlí než když budou sami odpalovat. Za celý turnaj tak obvykle vystřídají hned několik druhů slunečních brýlí.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář