Světově proslulé hodinky Citizen

hodinky2

Hodinky Citizen jsou proslulé svou precizností a nejmodernějšími technologiemi. Unikátní technologie využívají hodinky Citizen už od roku 1924, kdy byla společnost Citizen v japonském Tokiu založena. Pánské i dámské hodinky Citizen (anglicky „občan“) si od dob svého vzniku kladou za cíl „být blízko srdcím lidí na celém světě.“ A to se unikátním hodinkám Citizen daří. Společnost Citizen je největším výrobcem hodinek na světě, ročně vyrábí stamiliony pánských i dámských hodinek. Hodinové strojky Citizen využívá mnoho světových výrobců.

Ať už se jedná o dámské či pánské hodinky Citizen, v jakémkoli provedení a stylu, všechny charakterizuje tradice a prvotřídní kvalita.

Hodinky Citizen – jedinečné inovační technologie

Citizen byla první společností, která začala pro pohon svých hodinek používat ekologicky čisté zdroje. Systém pohonu Eco-Drive využívající světelnou energii, který je aktuálně stěžejní technologií hodinek Citizen, je zcela bezkonkurenční.

Ultratenké hodinky Citizen řady Stilleto s tloušťkou 4 mm poháněné světlem jsou unikátním produktem, který nemá na trhu obdoby. Nejtenčí hodinky na světě nesou značku Citizen.

I v oblasti řízení hodinek prostřednictvím radiového signálu byla právě společnost Citizen první, kdo tuto technologii vyvinul a začal ve svých hodinkách využívat. Hodinky z řady Radiocontrolled jsou dosud nejoblíbenějšími hodinkami Citizen.

Prestižní styl a vysoká funkčnost hodinek Citizen

Citizen vyrábí náramkové dámské i pánské hodinky, které jsou v každém ohledu světovou špičkou.

Mezi dámskými hodinkami nechybí stylové společenské hodinky elegantních rysů, které učiní výjimečnou každou ženu. Exkluzivní dámské hodinky Citizen jsou pozlacené, doplněné o drahé kameny.

V řadě pánských hodinek Citizen pak vynikají vedle elegantních modelů vysoce funkční sportovní hodinky. Potápěčské hodinky Citizen jsou špičkou ve své třídě.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář

Powered by WordPress
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich