Světově proslulé hodinky Citizen

hodinky2

Hodinky Citizen jsou proslulé svou precizností a nejmodernějšími technologiemi. Unikátní technologie využívají hodinky Citizen už od roku 1924, kdy byla společnost Citizen v japonském Tokiu založena. Pánské i dámské hodinky Citizen (anglicky „občan“) si od dob svého vzniku kladou za cíl „být blízko srdcím lidí na celém světě.“ A to se unikátním hodinkám Citizen daří. Společnost Citizen je největším výrobcem hodinek na světě, ročně vyrábí stamiliony pánských i dámských hodinek. Hodinové strojky Citizen využívá mnoho světových výrobců.

Ať už se jedná o dámské či pánské hodinky Citizen, v jakémkoli provedení a stylu, všechny charakterizuje tradice a prvotřídní kvalita.

Hodinky Citizen – jedinečné inovační technologie

Citizen byla první společností, která začala pro pohon svých hodinek používat ekologicky čisté zdroje. Systém pohonu Eco-Drive využívající světelnou energii, který je aktuálně stěžejní technologií hodinek Citizen, je zcela bezkonkurenční.

Ultratenké hodinky Citizen řady Stilleto s tloušťkou 4 mm poháněné světlem jsou unikátním produktem, který nemá na trhu obdoby. Nejtenčí hodinky na světě nesou značku Citizen.

I v oblasti řízení hodinek prostřednictvím radiového signálu byla právě společnost Citizen první, kdo tuto technologii vyvinul a začal ve svých hodinkách využívat. Hodinky z řady Radiocontrolled jsou dosud nejoblíbenějšími hodinkami Citizen.

Prestižní styl a vysoká funkčnost hodinek Citizen

Citizen vyrábí náramkové dámské i pánské hodinky, které jsou v každém ohledu světovou špičkou.

Mezi dámskými hodinkami nechybí stylové společenské hodinky elegantních rysů, které učiní výjimečnou každou ženu. Exkluzivní dámské hodinky Citizen jsou pozlacené, doplněné o drahé kameny.

V řadě pánských hodinek Citizen pak vynikají vedle elegantních modelů vysoce funkční sportovní hodinky. Potápěčské hodinky Citizen jsou špičkou ve své třídě.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář