Letošní hit / Silikonové hodinky Imazine

Silikonové hodinky

Silikonové hodinky se stávají hitem letošního roku a to především díky svým skvělým vlastnostem, jedinečnému materiálu a dobře vypadajícímu designu, který přesně kopíruje nejnovější barevné trendy roku 2010.

Silikonové hodinky nejsou pouze módní doplněk

Silikonové hodinky Imazine jsou nejen dobře vypadající módní doplněk, ale jsou také prospěšné na naši psychiku a celkovou denní pohodu. Každodenně jsme vystavováni kladně nabitými ionty, které tak porušují celkovou iontovou rovnováhu, kde začíná převládat množství kladně nabitých iontů. V takovém případě dochází k bolestem hlavy, podráždění, nervozitě a únavě. Ač si to mnozí neuvědomují kladně nabité ionty jsou například v televizi, rádiu, tiskárnách, autech a téměř všude kolem nás.

Silikonové hodinky jsou nabity zápornými ionty, které způsobují vyrovnávání ztrát kladně nabitých iontů a dochází k celkové rovnováze. Z náramků se dostávají do vašeho krevního a lymfatického systému záporně nabité ionty. Tyto ionty způsobují přesný opak toho co ty kladně nabité, tedy pohodu, méně stresu a lepší imunitu. Silikonové hodinky vypadají skvěle a ještě skvěle působí na náš organismus a psychiku.

Produkty: Silikonové hodinky a náramky Imazine

Dnes je možné zakoupit silikonové hodinky, ale i prosté silikonové náramky. Vše je doprovázeno veselý a pestrými barvami, které můžete libovolně kombinovat se zbytkem vašeho oblečení. Je možné zakoupit dokonce celý balíček nejrůznějších barev na každou příležitost si tak můžete vybrat tu, která je pro vás nejlepší. Na konci tohoto článku máte k dispozici obrázky zajímavých produktů z oblasti silikonových hodinek.

Silikonové hodinky

Silikonové hodinky - Cena: 10ks / 390,-Kč

Silikonové hodinky

Silikonové hodinky - Cena: 199,-Kč

Silikonové hodinky

Silikonové hodinky - Cena: 179,-Kč

Koupit Koupit Koupit
Zobrazit kompletní nabídku silikonových hodinek

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář