5 tipů na trendy hodinky

HodinkyTraser.cz

Blíží se Vánoce a na koupi vánočních dárků už mnoho času nezbývá. Velmi vkusný a originální dárek jsou trendy značkové hodinky. Ocení je muži i ženy. Jaké hodinky jsou opravdu v módě?

Traser Classic Chrono Bd Pro

Traser Classic Chrono Bd Pro jsou pánské luxusní hodinky, které vypadají naprosto úchvatně. Kvalitní hodinky, jež splňují vše, co se od hodinek žádá. Elegantní design, který dělá z hodinek naprosto jedinečný doplněk. Ideální dárek pod stromeček, i když trochu vyšší cenové kategorie. Hodinky mají stopky a tachymetr. Pouzdro je vyrobené z oceli, také i luneta a ocelový tah mají stejné provedení. Hodinky mají také vodotěsnou vlastnost až do 100 m. Opravdu velmi krásný a vkusný doplněk, kterým nepohrdne žádný muž.

Traser Classic Automatic Master

Traser Classic Automatic Master další velmi krásný kousek, který rozhodně zaujme na první pohled. Pánské hodinky, které mají reliéfní ciferník, jež je zasazen do ocelového pouzdra. Hodinky mají také automatický strojek s mechanickým nátahem, který je dobře vidět skrz průhledné dýnko. Velmi impozantně působí speciální technika osvětlení trigalight. Zvolit si můžete ze třech druhů řemínku, černá kůže, černý silikon a ocel. Nejlépe vypadají s koženým řemínkem. Kvalita a luxus se snoubí právě v těchto hodinkách.

Ostatní nabídka

Společnost Traser nabízí i mnoho dalších typů hodinek, které jsou mimořádně kvalitní a na první pohled krásné. Například model Traser P 6600 Shadow, jedná se o model, který se hodí do extrémního prostředí. Mají vysokou nepropustnost vody. Hodinky pro náročné muže. Zvláštností je, že kromě času a data vám ukážou, co je zrovna za den. Chytré a odolné hodinky, které mají krásný design. Traser P 6506 Commander 100 Force jsou novinkou roku 2013 a jedná se o mimořádně povedený model. Dalším velmi pěkným typem je Traser P 6602 Extreme Sport, což jsou hodinky, které jsou určeny do externího prostředí.

HodinkyTraser.cz
www.hodinkytraser.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář