Převlékací hodinky South Lane

Hodinky South Lane

Před nedávnem jsem objevil nový e-shop ve kterém svým zákazníkům jako jediní nabízí jedinečné převlékací hodinky značky South Lane. Jedná se o velmi kvalitní značku hodinek, které jsou výjimečné tím, že u nich lze velmi snadno měnit pásky. Jednoduchým způsobem tak můžete měnit design svých hodinek podle nálady a příležitosti.

Pokud už vás nebaví nosit stále stejné hodinky, které se po čase okoukají, pak je značka South Lane pro vás ta pravá volba. Značka přichází ze Švédska, hodinky se však vyrábí v Portugalsku a kožené řemínky ve Francii. Hodinky South Lane přichází na český trh a představují revoluci mezi pánskými hodinkami, což rozhodně stojí za shlédnutí.

Jedinečnost a kvalita se cení

Velmi elegantní pánské hodinky, které mají mnoho předností oproti běžným značkám. Na vzhledu je patrný severský styl, minimalistický, přesto velmi výrazný a jednoduchý design, který si získá mnoho příznivců.

K dispozici jsou 3 druhy ciferníků a celkem 20 pásků (textilní pásky, dva druhy kožených pásků a pak kombinaci textilu a kůže). Velmi kvalitní materiál těchto pásků zaručuje dlouhou životnost v prvotřídní kvalitě. Jedná se o textil, který je nazýván též NATO v kombinaci s kůží. Výsledek je téměř dokonalý. Řemínky jsou tedy velmi odolné proti poškození, poutavé a zaujmou na první pohled. Můžete je střídat, jak se vám zlíbí, klidně i několikrát denně. Je to velmi snadné a zvládne to každý. Nebojte se experimentovat.

Moderní hodinky značky South Lane jsou cenově dostupné a po celé České republice se při objednávce neplatí poštovné. Všechny hodinky a pásky, které eshop nabízí, mají skladem a okamžitě k dodání. Blíží se Vánoce a pánské hodinky se nabízí jako ideální tip na vánoční dárek. Co říkáte?

Hodinky South Lane
zdroj: www.prevlekaci-hodinky.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář