Dámské a pánské boty Mustang

Boty

Jistě chcete mít krásné a zdravé nohy. To ale nezáleží jen na tom, jestli chodíte pravidelně na pedikúru, velmi důležitá je i kvalitní obuv. Tu vám může nabídnout například značka Mustang.

Tato společnost, založená Luisem Hermanem, se původně zaměřovala jen na pracovní oděvy pro honáky dobytka. Postupem času se výroba začala soustředit na vycházkové rifle, od roku 2002 jsou pak na trhu i značkové boty Mustang.

mustang6mustang2mustang3

Kolekce obuvi Mustang jsou velmi rozmanité, přesto můžeme na některých kouscích stále vidět nádech kovbojského stylu. Hlavní nabídku pak ale řídí aktuální módní trendy.

Největší důraz je kladen na kvalitu a pohodlí. Dámské a pánské boty Mustang jsou vyráběny především z kůže, která zabraňuje vniku vody do obuvi. Dále jsou boty vyráběny z umělé usně a některé modely vycházkové obuvi mají textilní prvky, díky kterým je bota lehce prodyšná.

Další důležité kritérium je kvalitní podrážka. Podrážky boty Mustang je tvořena několika speciálními vrstvami, aby co nejvíce tlumily otřesy. To vám umožní Mustang boty využít opravdu při každé příležitosti a vaše nohy nebudou trpět.

Značka Mustang se specializuje na vycházkovou a společenskou obuv. Ženy mají v tomto výhodu- v jedněch dobře navržených botách mohou jít jak na procházku po městě, tak do práce i na společenský večírek. Dámské boty Mustang jsou navrhovány právě takto. Jsou elegantní, ale zároveň pohodlné a to i boty na podpatcích.

Málokterý muž by šel na procházku v mokasínech, ale z široké nabídky pánské obuvi Mustang není problém si vybrat více modelů.

Při navrhování a výrobě obuvi Mustang je velký důraz kladen i na detaily. Například u kozaček můžete najít různé zajímavé přezky, dále pásky a švy. Zajímavostí je, že firma Mustang je náročná i na tkaničky. Pokud nemáte kvalitní tkaničky, bota je tím zatížena a zničí se dříve. Tohle je známka toho, že značka Mustang je nejlepším řešením, pokud chcete opravdu kvalitní boty!

mustang4mustang5mustang1

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář