New Yorker oblečení

Regály s oblečením

Začalo to roku 1971 v Německu. Jedna země, jedna značka, jeden obchod. Za čtyřicet let se čísla zvýšila. Více než osm set poboček v sedmadvaceti zemích světa, čtyři značky. Stále nevíte o co se jedná? Samozřejmě o velmi oblíbený obchod New Yorker. Zdaleka už nejde jen o obchod s oblečením, seženete zde i spodní prádlo, bižuterii, kabelky a jiné doplňky a dokonce i obuv doplňující kolekci. Široká nabídka i strategické umístění prodejních dělá z New Yorker oblečení dělá jeden z nejvýznamnějších světových obchodů.

New Yorker oblečení je navrhováno hlavně pro mladé. Nakupování jim pak zpříjemňuje poslech popové hudby. Kolekce se střídají podle ročních období. Časté obměňování sortimentu dovoluje mít na pultech kousky řídící se nejnovějšími módními požadavky.  Poslední kolekce byla zaměřena na zvířecí vzory, letní atmosféru plnou cestování, zmrzliny a moře doplňovala kolekce inspirující se námořnickými uniformami. Pánskému New Yorker oblečení pak dominovala elegance.

Pokud chcete do New Yorkeru vyrazit, abyste šatník připravili na podzim, očekávejte oblečení v retro stylu. Barevně je kolekce nevýrazná, dominují spíše odstíny hnědé a tmavší barvy, typické pro sychravý podzim. Nabídka bude plná šátků, šál a pletených svetrů. Jistě nás ale návrháři nezklamou ani co se týče převážně elegantního a nevýrazného oblečení vhodného spíše do práce.

Zkrátka a dobře vás New Yorker obleče od klobouku po boty a vzhledem k velmi široké nabídce, o kterou se starají značky Fishbone, Smog a Amisu, seženete oblečení do práce, na party i na běžné nošení do města. Nemusíte se bát, že vám v peněžence po návštěvě obchodu nic nezbyde. Oblečení je kvalitní, ale zároveň za velmi výhodnou cenu. New Yorker obchody navíc často pořádají různé výprodeje, ve kterých se dají sehnat i kousky, které se nebudou prát s novou kolekcí a trendy.

New Yorker e shop

Oficiální New Yorkers e shop prozatím k dispozici není, ale díky téměř třem desítkám obchodů ve velkých nákupních centrech není problém oblečení této značky zakoupit. Na bazarových stránkách potom můžete zakoupit především použité New Yorker oblečení.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář