Boty Crocs 2011 si zamiluje každý z vás

Boty Crocs od Xmode.cz

Stylové plážové boty Crocs jsou v poslední době velice populární a známé. Pokud někdo vysloví jméno Crocs většina z nás si představí automaticky pestrobarevné gumové boty. Jejich pohodlnost, vzhled a zábavný design jsou vhodné pro každodenní nošení nejen do horkých letních a jarních dnů.

Boty Crocs pro rok 2011 budeme moci zakoupit stejně jako v předešlých letech v různých barvách. Vybrat si můžete neutrální černou, hnědou či khaki barvu nebo naopak pestrobarevné vzory růžové, tyrkysové, žluté, zelené či oranžové.

Mimo stylu nabízí boty Crocs spoustu výhod. Stejně jako u ostatní plážové obuvi i „Crocsky“ mají větrání. Vaše nohy se nepotí a nepáchnou. No u některých lidí ani to nestačí :-D. Podrážka je vyrobena z patentovaného materiálu pryskyřice. Tento materiál odolává bakteriím a plísním stejně dobře jako právě zápachu. Boty Crocs nabízí také bezpečnost v podobě antiskluzové podrážky.  Tyto výhody a mnoho dalších dělá z originální obuvi Crocs to, po čem lidé tak lačně touží. Dávejte si ovšem dobrý pozor při koupi a objednejte si pouze kvalitní a originální boty Crocs. Napodobeniny totiž nemají tak výrazné vlastnosti jako originál.

Boty Crocs nejen na pláž

Po velkém úspěchu bot Crocs se na trhu objevily další styly, které nejsou zaměřeny pouze na pláž a k vodě. Můžeme tak zakoupit například žabky Crocs, gumáky Crocs nebo zcela běžné boty pro děti a dospělé.

Specifické a trochu komicky vypadající jsou gumáky Crocs Georgie. Ty mohou být skvělou alternativou barevných holínek na festivaly a jiné události (viz náš článek fetivalové oblečení), kde hrozí blátivé a deštivé počasí. Jsou vyrobeny z gumy, jako všechny boty Crocs. Nevýhodou je výroba pouze dámských a dětských čísel. Pánové si tak musí obstarat klasické gumáky.

Žabky Crocs Athens jsou výbornou ukázkou zdravé obuvi. Většina žabek totiž přichází s naprosto hladkou plochou na chodidla. Žabky Crocs naopak přichází s plochou, která se přizpůsobí vašemu chodidlu a vyhoví tak jeho zdravotním požadavkům. Navíc jsou naprosto pohodlné a stylové.

Boty Crocs e shop aneb kde je koupit?

Koupit boty můžete ve specializovaných obchodech nebo na samozřejmě na internetu. V Praze potom nabízí boty Crocs Hervis sport, takže vyrazte například do Štěrbohol nebo na Chodov a vyberte si to co vám přesně sedí.

Boty Crocs si můžete také prohlédnout na oficiálních stránkách.

Boty Crocs od Xmode.czBoty Crocs od Xmode.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář