Okouzlující trendy boty pro Jaro / léto 2011

Baleríny

Je mezi námi mnoho žen, které sledují aktuální trendy v oblasti bot a obuvi. Pro takové ženy je stejně důležité vzít si trendy boty jako oblečení a doplňky. Jedná se většinou také o ženy, které jsou schopny si za luxusní a trendy boty připlatit nemalé peníze.

Připravily jsme pro vás malého průvodce trendy botami pro jaro a léto 2011. Bez velkých tajností vám můžeme prozradit aktuální trendy. Tím letos bude návrat do 70.tých let. Sedmdesátá léta byla stylová, letos se tak můžete těšit na příjemné oživení tohoto období. K vidění budou modernější barevné kreace, hezčí grafika a inovativní styly. Pojďme se podívat co se tedy bude nosit na nohách.

Letní boty na vysokém podpatku

Vysoké podpatky okamžitě dodají nádech elegance a zdůraznění ženu, která je nosí. Letos budou „in“ barevné kreace a odstíny – modrá, zelená či pastelové odstíny jako například růžová. Stejně jako v předešlém článku, kdy jste se bavili o trendy květinových vzorech na sukních i na botách tento trend uvidíme. Květinové vzory na vysokých podpatcích se budou nosit ke květinovým letním šatům, naopak klasické barvy budou vhodné spíše do společnosti.

Boty na vysokém podpatku

Letní boty na nízkém podpatku

Ženy, které mají v oblibě nízký a pohodlnější podpatek mohou relaxovat. Po mnoha letech, kdy nízké podpatky byli tzv. „z kurzu“ se letos znovu dostávají na výsluní. Především nám dávají prostor experimentovat a zkoušet. Existuje celá řada druhů – špičaté podpatky, dřeváky, klíny atd.

HLEDÁTE ZNAČKOVÉ ŽABKY? PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU ZNAČEK DC, FOX, PROTEST ČI VANS ZDE

Baleríny

Již minulý rok bylo možné vídat baleríny na stovkách žen. Poskytují komfort, pohodlí a především zdraví pro vaše nohy, ovšem i tak působí stylově a charismaticky. Baleríny jsou také vhodné pro vysoké ženy, které nechtějí vyčnívat v davu. Pohodlnost se hodí nejen na pláž, ale i na nepředvídatelné dlouhé procházky. Baleríny vás navíc oživí a zapojí se do vašeho letního funky oblečení. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a ať už si zakoupíte jakoukoliv barvu a styl, vždy si můžete být jisti tím, že se držíte nejnovějších trendů.

Baleríny Baleríny

Boty s popruhy alá Gladiátorky

Gladiátorské sandály můžete zakoupit v různých délkách, velikostech a tvarech. Určený trend v tomto směru není. Gladiátorské sandály jsou skvělým doplňkem vašeho botníku. Jejich hlavní výhoda tkví v samotných popruhách, od toho také boty s popruhy. Ty je možné totiž zakoupit v různých velikostech, šířkách a tvarech. Díky tomu si můžete na noze vytvořit zajímavý vzor přesně dle vaší fantazie. Páskové boty alá gladiátorské sandály jsou vhodnou obuví pro téměř každý druh letních šatů.

Gladiátorské boty Sandály

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář