Trendy jaro / léto 2011: Letní sukně jsou IN

Minisukně

Léto je za rohem a je na čase, abychom vyndali z našeho šatníku krátké letní sukně. Všechny ženy s méně či více dlouhýma nohama jsou celý nedočkavý až budou znovu chodit okolo „nenápadných“ mužských pohledů.

Připravily jsme pro vás ukázku letní sukně 2011, které se budou letos nosit na pláž či jen na procházku do velkoměsta.

Minisukně

Stejně jako v předchozích letech i letos budou minisukně vévodit. Díky minimalismu, který přinášejí do vašeho šatníku jsou určeny do horkých letních dnů. Podle toho se také budou nosit barvy veselé a hravé, při pohledu na ženu v minisukni by vám měl do hlavy naskočit obrázek krásné slunečné pláže, tohle ale neplatí pro muže, které napadají jiné myšlenky :-D. Letos se také hodně dá na různé ozdůbky, vrstvy a rozšířené styly, které udělají z vaší minisukně něco více než klasický stereotyp. Zkrátka a dobře, minisukně jsou oblíbené a pokud to vaše postava dovolí, neměli by chybět ve vašem šatníku.

Minisukně Minisukně

Objemné sukně

Objemné letní sukně jsou pro ženy, které chtějí být nenápadné a nechtějí za každou cenu vykukovat z davu. Objemné sukně jsou dobrou alternativou pro ženy, které si nemohou dovolit nosit minisukně. A navíc máte tvar těla tzv. „hrušky“ ? Tak právě pro vás skýtají objemné sukně obrovskou výhodou a tou je vyváženost, kterou dodávají vašemu tělu skvělý tvar. A co si představit pod pojmem objemné letní sukně? Např. klasické vrstvené sukně, cikánské sukně či sukně kruhové, ty všechny vám dodají objem, který potřebujete. Navíc jakou si vyberete délku už záleží pouze na vás.

Objemná sukně

Rovné dlouhé sukně

Stále častěji je možné v módních trendech vídat čistotu a jednoduchost. Přesto to nabízí rovné letní sukně, které jsou vhodné pro každou postavu. Představte si podobné sukně v květinovém provedení při večerní párty. Jediný muž vás nepřehlédne.

Elegantní sukně

Květinové vzory

Již jsem to zmínila v minulém odstavci, květinové vzory jsou to co letos poletí ohromným stylem a to na všech druzích oblečení a právě na letních sukních nevyjímaje. Prodávat se budou různá barevná provedení (žlutá, modrá, zelená, oranžová) a také různé styly květinového potisku. Můžete se setkat s lehkým květinovým vzorem, které není příliš nápadný až po ten na který je vyloženě upozorněno.

Květinová sukně Květinová sukně

Letní sukně po kolena

Opět je to jen variace na délku, nikoliv styl. Sukně po kolena vám pomáhají zakrýt nedostatky stehen a jsou tak vhodné i pro ženy s bujnější postavou. Ovšem pozor, zde je nutné přesně vytyčit tu délku, která je vhodná.

Ať už máte v oblibě jakékoliv letní sukně, řiďte se pravidlem v jednoduchosti je krása. A právě to by mělo být v létě vaším hlavním krédem. Nesnažte se zbytečně váš outfit přeplácat. Alternativou letních sukní mohou být letní šaty, o kterých jsme se již v našem magazínu zmiňovali.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář