Dámské plavky 2011 / trendy léto 2011

Horní díl plavek

Dámské plavky 2011 budou pokračovat v osvědčených trendech minulých let. Vždy platí, že plavky musí ženě hlavně sednout a lichotit její postavě. Dle postavy se také vybírají střihy a vzory plavek.

Klasické jednodílné dámské plavky se hodí zejména pro sportovní využití, sednou pak i starším generacím a ženám s plnými tvary. Plavky 2011 v jednodílném provedení budou bez ramínek nebo ve svůdných atypických formách. Různé kovové doplňky a glitry oživí a zpestří nejenom plavky, ale zejména postavu a svůdnost ženy.

Všechny dámské plavky 2011 budou doplněné netradičními prvky, doplňky, netypickými tvary a střihy, oživené novými vzory a materiály. Široké pruhy, které budou jedním z módních trendů pro plavky 2011, se uplatní na jednodílných plavkách, které dokážou opticky rozdělit a zvýraznit určité partie, stejně jako na plavkách dvoudílných.

Dvoudílné plavky 2011 budou také v první řadě hravé. Ženy dostanou prostor pro kombinace tvarů a barev, horní a spodní díl můžou jednoduše vyměňovat za jiný. Hitem ověřeným minulými roky pro plavky 2011 bude zvýrazněné lemování a nápadité šňůrky na boku kalhotek. Šňůrky bikin v létě 2011 potkáte i na místech, kde v předchozích sezónách nebyly, všude budou působit svůdně a sexy.

Svůdné budou i barvy pro dámské plavky 2011. Klasické pastelové barvy doplní zářivé barvy žluté, oranžové, růžové nebo výrazné hnědé. Dámské plavky budou vynikat i netradičními materiály imitující kůži a různými zvířecími motivy. Dámské plavky oslní také novými vzory a barevným provedením.

Mnohé nové trendy se dotknuly i pánských plavek, kde je však prostor pro nové tvary, střihy a prvky dost omezený. Přesto i pánské plavky kopírují a uplatňují nejnovější módní styly.

I pánské plavky 2011 budou pestré, hravé a veselé. Také hitem pánských plavek 2011 budou netradiční vzory, barevné prvky a potisk.

Vždyť i pro muže je období léta a dovolených jedním z nejoblíbenějších v roce a i muži se chtějí líbit.

Dámské plavky 2011 – eshop Astratex.cz

Astratex.cz – jeden z nejoblíbenějších internetových obchodů s plavkami pro dámy
Plavky Plavky Horní díl plavek Jednodílné plavky

Kompletní nabídka plavek ze známých a ověřených internetových obchodů na stránce Dámské plavky

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář