TOP festivalové oblečení, které musí každá z vás mít!

Barevné holínky

Pokud se chystáte letos v létě na některý z českých festivalů, je tu ještě jedna věc o které je třeba přemýšlet a to je festivalové oblečení a doplňky bez kterých se neobejde žádný pravidelný návštěvník festivalu. Ač si to mnozí neuvědomují, festivaly nejsou pouze o hudbě, ale také o módě a o tom jak si pobyt v horkém letním počasí na festivalu zpříjemnit.

Hitem číslo jedna jsou barevné dámské holínky. Přeci nikdo z vás by nechtěl nosit ty hrozné zelené gumáky. Naštěstí je tu internetový obchod Škeble.cz, který přinesl módní barevné gumáky.

Dámské barevné holínky

Kombinací teplých kalhot a vesty společně s barevnými holínkami dosáhnete zajímavých výsledků. Samozřejmě, že dámské holínky udělají to, pro co jsou určeny, tedy udrží vaše nohy v suchu pokud vám zrovna počasí na festivalu nepřeje. Cena dámských barevných holínek se pohybuje již od necelého 1000,-Kč za ty trochu lepší a zábavnější si zaplatí kolem 1500,-Kč co si myslím, že je celkem rozumná cena v případě, že budete pravidelným návštěvníkem festivalů.

Barevné holínky Barevné holínky Barevné holínky

Barevné holínky Barevné holínky Barevné holínky

Tašky přes rameno

Odzvonilo batohům a dalším né zrovna trendy doplňkům. Tašky přes rameno poskytnou veškerou potřebnou úschovnu vašich věcí a vše navíc máte mnohem více pod kontrolou. Hitem prý budou tašky s třásněmi a nevýraznými barvami. Já osobně bych si třásně mohla odpustit. Vybrala jsme ukázku kabelek na festival podle mého gusta. Pořídit si jej můžete za 490,-Kč

Kabelka přes rameno Kabelka přes rameno

Sluneční brýle

V neposlední řadě je důležité pořídit na festival sluneční brýle. Tohle festivalové příslušenství můžete pořídit v desítkách barev, velikostí, stylů a značek. Nejoblíbenější budou samozřejmě tzv. „letecké brýle“ které jsou moderní a na festivalech často vídané. Velkým hitem prý budou sluneční brýle z 50tých a 60tých let. No uvidíme, každopádně obchodní centra vás podobnými brýlemi přímo zahrnou.

Pokud máte vaše tašky a stan sbaleny, nezapomeňte si sebou přibalit některou z těchto praktických, ale zároveň módních záležitostí. Budete vypadat výjimečně na rozdíl od jiných unavených a zpocených návštěvníků festivalu.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář