Podzim a zima 2010 se nezadržitelně blíží

Nové trendy v oblečení pro rok 2010

Trendy podzim 2010 možná kdekoho překvapí, ale v zimním období tohoto roku půjde na odbyt móda, od které byste to příliš nečekali. Proto se na podzim a zimu připravte a začněte pomalu vybalovat věci jako kožené kabáty a vojenské bundy, o které už začíná být vcelku velký zájem.

Ruské vojenské oblečení

Není to tak dlouho, kdy byla vojenská móda nesmírně populární. To je také jeden z důvodů, proč se právě tento trend vrací. Nečekejte ale obdobné modely, ba naopak. Návrháři se totiž rozhodli orientovat na Ruskou armádu. Novou kolekci bund, kalhot a bot až po kolena nabízí například již Max Mara. Vše navíc v překvapujících barvách elektrické modře a zeleně.

Co se chystá ve velkém módním světě

O elegantní dámy se bude starat především Dolce & Gabbana, kteří nabídnou nové kolekce sukní. Salvatore Ferragamo pro změnu dorazí se širokými pásy a velkými saky. Gucci naopak vpraví do své kolekce velký kus minimalismu a promyšlených detailů jako například krajky, peří nebo flitry. Tato móda je prezentovaná především kolekcí, za kterou si stojí Stella McCartney.

Pro chladnější období budou oblíbené taktéž světlé kožešinové kabáty, sukně zúžené nad kolena, skládané šaty a krajkové halenky, které nabízí Burberry. Taktéž kolekce od Versace bude elegantní a promyšlená co se týče krátkých, těsnějších, ale i delších šatů. Kvalita a ženskost byla klíčem pro úspěch kolekce Christian Dior, proto můžeme očekávat vzdušné tkaniny a kvalitní materiál z elegantní kůže.

Kožešiny a krajky

Oblečení New Yorker 2010, Dolce&Gabbana, Chanel i Karl Lagerfeld se bude vyrábět především z kožešiny. Kožešina bude využívána nejen u kabátů a bund. Taktéž boty, kabelky a i kalhoty dostanou kožešinový nádech. Chanel přesto používá kožešiny umělé, aby zdůraznil své téma pro podzim: globální oteplování. Druhá důležitá látka pro konec tohoto roku budou krajky, které by měli zvýraznit ženskost. Na závěr je zajímavé dodat, že barvou podzimu bude červená.

V některém z dalších článků vám představíme jednotlivé trendy podzimu 2010 podrobněji, tak zůstaňte naladěni na naši vlnu plnou módy.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář