Trendy na léto, žlutá barva

Každým rokem po skončení módních přehlídek lidé tipují co bude a nebude trendy. Pro léto 2010 se tipuje jako módní barva žlutá. Já s tím mohu pouze souhlasit. Žlutá se hodí do kteréhokoli letního a jarního počasí. Bude pršet či svítit sluníčko vždy vás žlutá barva zvýrazní.

Stejně jako u všech barev i u žluté barvy se setkáte se spoustou odstínů. Každý odstín se hodí k jinému tónu vaší pleti. Mezi oblíbené odstíny patří tlumená žlutá, tedy nepříliš výrazná barva hodící se spíše pro muže, ale své zájemce si najde i mezi ženami. Ženy jsou přeci jen více rádi středem pozornosti a tak mají radši výraznější žlutou.

Tak či onak, pokud se rozhodnete zakoupit oblečení žluté barvy, musíte se poprat s klady a zápory. Dívejte se především na barvu pleti, k světlejším odstínům vaší pleti by měla patřit ztlumená žlutá, naopak k výraznější pleti by bylo dobré koupit výraznější žlutou. Nakonec ovšem také záleží na vašem vkusu, v čem se cítíte nejlépe. Ve žluté barvě se prodává téměř vše od triček, šatů, bot, tílek, kalhot až po módní doplňky.

Vybrali jsme pro vás na ukázku některé žluté modely.

Riflová žlutá minisukně (450,-Kč)

Riflová žlutá minisukně (450,-Kč)

Žluté letní šaty (790,-Kč)

Žluté letní šaty (790,-Kč)

Dámské žluté letní tílko (550,-Kč)

Dámské žluté letní tílko (550,-Kč)

Dámské žluté plavky (390,-Kč)

Dámské žluté plavky (390,-Kč)

Zdroj: In-obleceni.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář