Jednoduché letní šaty

Astronomicky tu již máme léto, je potřeba se poohlédnout po klasických jednoduchých letních šatech. V nabídce máme velké množství různých druhů.

Letní šaty jsou vhodné a to hned z několika důvodů. Budete středem pozornosti, takové krátké letní šaty jsou jistotou flirtování a zájmem mužů. Ale tím výhody rozhodně nekončí. Již za pár korun od 500,-Kč do 1000,-Kč budete rozkošná a vkusná na kterékoliv nejen narozeninové párty. Navíc za slušné peníze nakoupíte opravdu vynikají kousek do svého šatníku a ušetříte spoustu peněz.

Připravily jsme pro vás ukázku jednoduchých letních šatů s rozšířením v dolní části.

  • Jako první jsme vybrali na ukázku žluto hnědé batikované jednoduché šaty vhodné na letní párty ale i třeba na pláž. Zavazování šatů je za krkem, tenkými vkusnými ramínky. Šaty jsou dole mírně rozšířené. Šaty je možné objednávat také v kombinaci modré barvy. A cena? Více než příznivá a to 590,-Kč. Objednávat můžete u In-oblečení.cz

Batikované letní šaty

Batikované letní šaty

  • Jako druhý kousek jsou plisované modrošedé jednoduché šaty znovu rozšířené v dolní části. Šaty mají na ozdobu černou mašli pod prsy. Ramínka jsou klasicky umístěná. Cena je znovu vynikající 640,-Kč.

Plisované letní dámské šaty

Plisované letní dámské šaty
  • Poslední vybraným kouskem jsou letní push up bílo černé šaty, vhodné pro jakoukoliv příležitost. Jak název napovídá košíčky jsou jemně vypodložené a vaše přitažlivost ještě více stoupne. Cena 640,-Kč.

Letní push up šaty

Letní push up šaty

Tak jaké šaty se vám líbí? Jaké by jste si vybrali? Názory do diskuse prosím.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář