Světově známé značky slunečních brýlý

Sluneční brýle

V módě znamenají slunečný brýle mnoho. Celebrity jsou schopné za stylové brýle od předních módních značek zaplatit i tisíce. Pojďme se podívat na značky nejznámějších brýlí, které je možné na trhu sehnat. V tomto výběru jsou především luxusní a drahé značky předních oděvních společností.

D & G / Dolce and Gabana

Asi nejznámější značka co se trendy slunečních brýlý týče. Svoji kolekci slunečních brýlý navrhovala s touto anglickou firmou i známá zpěvačka Madonna. Dnes jsou brýle Dolce and Gabana tím nejlepším co si můžete na své oči koupit. Prodávají se brýle pro dospělé, pro děti, pro ženy i muže. Cena je ovšem v porovnání s ostatními značkami vyšší.

Gucci

Další světoznámá značka, která nabízí sluneční brýle již mnoho let a stále se drží na vrcholu. Tato italská značka nenabízí pouze stylové trendy brýle, ale i kvalitu co se týče ochrany očí. Módní značka Gucci je stará již více než 89 let, když ji založil v Itálii v roce 1921 Guccione Gucci.

Oakley

Tuto značku možná sami znáte. Existují repliky této značky, ovšem ty pravé brýle Oakley jsou známé především v mužském provedení. Slunečný brýle jsou vyráběny pouze z těch nejlepších materiálů. Dnes existují desítku druhů a provedení Oakley brýlý, přes sportovní, elegantní až po brýle na lyžování.

Tommy Hilfiger

Pro někoho možná překvapením, že tato firma je známá i ve světě brýlý. Tommy Hilfiger vyrábí dnes především takový veselý styl brýlý, který jistě ocení ti, kteří rádi něco neokoukaného.

Prada

Sama značka hovoří o luxusu těchto brýlý. Především dámy ocení jejich tvary, barvy a design. Dnes patří brýle Prada mezi nejoblibenější.

Mezi další známé značky, které prodávají sluneční brýle ve velkém jsou značky jako Ray Ban, Calvin Klein, X Loop či Fossil.

A jaké brýle si vyberete Vy?

Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechte komentář