Jaké vybrat jarní či letní šaty na letošní sezónu?

saty-miss-moda2

I když čas jarních a letních šatů ještě nenastal, není od věci se už teď zamýšlet nad tím, mezi jakými šaty vybírat. Víte, jaké jsou pro letošek módní trendy? Vyberte si jarní i letní šaty, ve kterých budete „in“.

Šaty a módní trendy na letošní sezónu

Máte už nějaké šaty na sezónu jaro – léto 2013, nebo teprve hledáte informace o tom, jaké jarní či letní šaty budou v módě?

Líbí se vám kontrast černé a bílé barvy či jiné výrazné kontrasty? V tom případě si kupte pruhované, puntíkaté či kostičkované šaty. Nezapomeňte si k nim vybrat i vhodné doplňky. Budete vypadat báječně. Štíhlejší dámy si mohou dovolit minišaty, ale i plnoštíhlé dámy najdou model šatů, který jim padne. Měly by volit takové šaty, u kterých převažuje černá barva a proužky. Jak je známo, obojí zeštíhluje.

saty-miss-moda3 saty-miss-moda2

Troufáte si na odvážnější vzory? V tom případě se vám budou líbit šaty na jaro i letní šaty s barevnými vzory. Letošním trendem jsou různé potisky, kombinace látek atd. V tomto duchu představila módní kolekci např. Dolce&Gabbana.

Libujete si v křiklavých barvách? I ty v letošní sezóně budou hrát prim. Že se na pestrobarevné vzory necítíte, ale nechcete ani černou a bílou barvu? Jednobarevné šaty jsou letos rovněž v módě.

Odzvoněno není ani šatům na jaro v květinovém vzoru a letní šaty mohou být i s krajkami. Tuto sezónu bude hodně krajek, a to nejen na jarních a letních šatech, ale i na sukních, halenkách, botách a módních doplňcích.

Celkově máte v oblasti doplňků široké možnosti volby. Ať už máte rádi luxusní doplňky, přírodní, jednoduché, retro atd., přijdete si na své.
Už máte představu o vašich šatech na jaro či léto, nebo stále ještě váháte? Díky rozmanitosti módních šatů si každá žena a dívka najde styl, který jí bude slušet nejvíce.

saty-miss-moda

Zdroj fotografií: www.miss-moda.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář