Dlouhá letní sukně

sukne-desigual

Léto se pomalu blíží a počasí nahrává sukním. Dlouhá letní sukně patří ke stálicím letní módy. Již v dávných dobách ženy nosily dlouhé sukně proto, aby zahalovaly nohy po celé jejich délce. Dlouhé sukně se nosily ke všem společenských příležitostem. V současné době ženy nosí tyto sukně téměř pro každou příležitost. Dlouhé sukně patří neodmyslitelně k letnímu období. Každý rok tak najdete v obchodech nové modely letních sukní podle aktuálních módních trendů.

Dlouhé sukně pro každou postavu

Dlouhé letní sukně mají velkou výhodu v tom, že zakryjí problémové partie a naopak vyzdvihnou vaše přednosti. Nejvíce však sluší ženám, které mají vyšší postavu. Pokud jste menšího vzrůstu, pak zvolte sukni, která bude sahat až do pasu. Tento fígl vám opticky prodlouží nohy a vlastně celou postavu. Sukni můžete doplnit například páskem, který zvýrazní pas. Jestliže sukně sahá až na zem, můžete si vzít podpatky či boty na klínku.

Sukně Vero Moda Caprisina

Zdroj: Sukně Vero Moda Caprisina od ZOOT.cz

Letos letí květinové vzory

Dámská dlouhá letní sukně je neodmyslitelným kouskem šatníku každé ženy. Umíte si představit letní dovolenou u moře bez dlouhé sukně nebo šatů? Letošnímu šatníku vévodí květinové vzory, které jsou pestré a veselé. Kromě květinových vzorů jsou v módě také pastelové či metalické barvy.

Sukně Desigual Sukně Vero Moda Sky

Zdroj zleva: Sukně Desigual Fal Brenda (2 209 Kč) | dlouhá sukně Vero Moda Sky (749 Kč) – obě sukně od ZOOT.cz

Další výhodou dlouhé sukně je, že se v ní budete cítit maximálně pohodlně. Sukně nikde neleze, nemusíte si hlídat, zda vám nevykoukne spodní prádlo, jak tomu může být v případě krátkých sukní. Pokud máte větší zadeček či silnější stehna, dlouhá sukně vše elegantně zakryje.

Fantazii se meze nekladou

Nemusíte si nutně pořizovat nové sukně. Pokud máte pár kousků z loňska, nebojte se je vyndat. Trendy se sice mění, ale ne nijak zásadně. Navíc se stále vrací móda ze 70. a 80. let minulého století. Nejdůležitější je, aby vám sukně dobře seděla, a vy jste se v ní cítila dobře.

Zdroje obrázků: ZOOT.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář