Dámská móda jaro 2014

Květinové šaty

Jaro 2014 je v plném proudu, počasí nás překvapuje svými vysokými teplotami, a proto je nejvyšší čas doplnit svůj šatník novými módními kousky. Jaké je dámská móda jaro 2014?

Představíme vám aktuální módní trendy, která budou ovládat dámský šatník a botník na jaře a v létě 2014. Není času nazbyt, neboť sezóna už je v plném proudu.

Pastelové vzory a květiny, kam se podíváš

Móda jaro léto 2014 má své stálice, které se příliš nemění. Jsou jimi pastelové barvy, které působí velice něžně a romanticky. A o jaké barvy se jedná? Jednoznačně vítězí sladká růžová, meruňková, žlutá nebo světle modrá, která vypadá přímo famózně na kabátcích či sáčkách. Pro něžný dívčí vzhled se oblékejte v pastelových barvách od hlavy až k patě. Žhavou novinkou je vrstvení jednotlivých kousků oblečení v různých pastelových odstínech.

Kromě pastelů ovládly módní mola také květinové vzory. Není třeba se jich obávat, jen se musí umět nosit. Hned vedle proužků patří květinové vzory k těm nejoblíbenějším. Vykvetou vám na sukních, šatech, jarních sáčkách i dalším oděvu. Květiny k jaru neodmyslitelně patří. Noste je s noblesou a bude neodolatelná.

Květinové šaty Zdroj foto: ZOOT.cz

Metalické barvy

Móda na jaro 2014 se nevyhýbá ani perleťovým a pudrovým odstínům. Velmi pěkně působí materiály, jako je satén či lesklá kůže společně s pastelovými odstíny. Zejména pak broskvová či vanilkově žlutá s metalickou variantou tvoří dokonalou souhru barev. Blyštivý trend však nezůstává pouze u oblečení a zasahuje také do jarních kolekcí obuvi. Často tedy najdete na botách odlesky stříbrné, měděné či zlaté. Mladiství look zase vytvoříte pomocí nízkých kozaček s kovovými detaily, flitry, které jsou inspirované motorkářskou módou.

A co dál?

Fantazii se meze nekladou, vedle nešlápnete ani s barevnými nápisy, vyšívanými ornamenty. Zvolit můžete také reflexní barvy, velké klobouky či džínové kombinézy. Ano to vše se bude letos nosit.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář