Plavky Calzedonia 2014

Značka Calzedonia má svou bohatou tradici, neboť je na trhu od roku 1986. Byla založena v italském městečku Vallese di Oppeano, jež leží poblíž Verony. Calzedonia vznikla na základě toho, že šlo o vytvoření nového způsobu prodeje punčochového zboží, spodního prádla, plavek a plážového oblečení pomocí franšízové sítě.

Jsou to především plavky, punčochy a legíny, které dominují nejnovější kolekci pro rok 2014. Katalog 2014 si můžete prohlédnout podrobněji v e-shopu značky Calzedonia.

Ženy, které chtějí být IN

Během mnoha let své existence si značka Calzedonia získala popularitu po celém světě. V současné době vlastní přes tisíc obchodů. Jestliže sháníte originální plavky na léto, bohatý výběr a možnost kombinace podprsenky a kalhotek, pak Calzedonia bude ten pravý obchod pro vás. Najdete zde opravdu pestrý sortiment. Značka přináší zboží, u něhož je kladen důraz na kvalitu. Přesto jsou ceny výrobků přijatelné pro každého.

Ženy si tak mohou vybírat z plavek různých vzorů, střihů i barevných kombinací. Letos jsou v módě květinové vzory, pastelové a metalické barvy. A přesně to se odráží i v nových plavkách značky Calzedonia. Calzedonia plavky to je záruka kvality a vkusu, který si můžete pořídit i vy.

Krásná v plavkách Calzedonia

Plavky Calzedonia vás nadchnou. Katalog 2014 je jedinečným důkazem toho, že i plavky mohou mít nespočet podob. Z bohaté nabídky si vybere každá žena. Máte ráda bikiny, nebo dáváte přednost plavkám vcelku? Slyšela jste už něco o takzvaných průstřihách v plavkách? Preferujete tanga, nebo raději nosíte sportovní kalhotky od plavek? Ano, všechny tyto střihy najdete v nabídce Calzedonia.

Calzedonia plavky můžete nakoupit v kamenných obchodech nebo v e-shopu.

Komerční reklama na plavky Calzedonia pro léto 2014

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář