Plavky Verano

Pod značkou Verano se ukrývá polská značka plavek, která působí na trhu již od roku 1995. Plavky Verano si získaly mnoho příznivců, neboť jsou k dostání v atraktivních barvách, módních střizích a jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Mezi nejoblíbenější modely těchto plavek patří plavky Verano Dagmar. Jde o smyslné plavky, které podtrhnou a zvýrazní vaši krásu.

Plavky k létu zkrátka patří

Léto je v plném proudu a bez plavek si ho nedovede představit snad nikdo. V dnešní době je nabídka skutečně pestrá. Pokud zvolíte plavky Verano, pak nemůžete šlápnout vedle. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, proto vám dlouho vydrží a navíc budou vypadat stále skvěle. A jaká je nabídka?

Jednodílné dámské plavky Verano mají nastavitelná ramínka a vyztužené košíky. Hodí se k ženám, které mají plnější tvary a chtějí tak schovat různé nedostatky své postavy. Stejně tak je využijí ženy, které rády plavou a věnují se vodním sportům.

Dvoudílné plavky jsou asi nejoblíbenějším typem plavek v současné době. Mají velmi pestrou škálu střihů i barevných provedení a jsou vždy maximálně slušivé. Dámské plavky Verano mají velkou výhodu v tom, že je lze zakoupit za velmi příznivé ceny. Hodí se jak na pláž, tak i do bazénu.

A jaké barvy a vzory jsou letos IN? Obecně frčí pastelové barvy, které k létu neodmyslitelně patří. Nic tedy nezkazíte, pokud zvolíte tyrkysovou, zelenou, růžovou, fialovou barvu. Samozřejmě čím více zářivá, tím lépe. Plavky Verano jsou módní a velice slušivé. Kromě pastelových barev jsou v módě také květinové vzory, které vás udělají neodolatelnou.

Vybrat si dále můžete od push-up podprsenky či různých tvarů ramínek. V nabídce je také několik střihů kalhotek, můžete si zvolit tanga, klasické kalhotky či nohavičkové. Stačí si jen vybrat dle svého vkusu.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář