Jednodílné plavky jsou zpět! Podívejte se

Jednodílné plavky, zdroj: in-obleceni.cz

Jednodílné plavky, zdroj: in-obleceni.cz

Byli v módě ve 20. letech minulého století, vydrželi 3 desítky let, aby byli nahrazeny dvoudílnými bikinami. Ano mluvíme o jednodílných plavkách. V minulých letech si nikdo nedovedl představit, že by nosil něco jiného. Dnes se díky mnoha módním návrhářům vrací jednodílné plavky do módy. Samozřejmě máme k dispozici mnohem modernější a perspektivnější provedení jednodílných plavek. Ty se staly nejnovějším trendem pro léto 2010.

I přesto, že většina z nás nedá dopustit na klasické dvoudílné plavky, možná by jste se mohli podívat na některé opravdu super kousky, které by váš vzhled oživily. Při shlédnutí snímků z minulého století, bych si nikdy nedovedla představit, že jednodílné plavky dokážou být sexy a rozproudit nejednoho muže. Po shlédnutí kolekcí jednodílné plavky 2010 si již jsem na sto procent jistá.

Dle nejnovějších průzkumů vlastní každá žena minimálně 3 kusy plavek ve svém šatníku a téměř 1 čtvrtina žen by nejraději své tělo zakryla než aby nosila klasické bikiny. Možná i to je důvod proč se poohlédnout po jednodílných plavkách, které tak můžou zvýšit nejen vaše sebevědomí.

Pojďme se podívat na některé kousky plavek, které byli pro tento rok navrženy. Můžete si být jisti, že pokud zvolíte některý z těchto modelů, nejeden muž na vás nechá oči a to myslíme v dobrém slova smyslu, protože moderní jednodílné plavky jsou více sexy než moře nudných bikin, kterými je každá pláž doslova zaseta.

Dvoudílné plavky (monokiny), Cena: 590,-Kč

Dvoudílné plavky s potiskem, cena: 450,-Kč

Zlaté dvoudílné plavky, cena: 450,-Kč


Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář