Letošní plavkové trendy? Světlé barvy, mašličky, chlapecké šortky a exotic style

Plavky od pekne-pradlo.cz

V letošním roce najdete mezi nabídnou plavek spoustu nových a zajímavých trendů. Opusťte svoji komfortní zónu a zkuste něco nového. Letošní léto k tomu svými novinkami přímo vybízí. Pojďme se podívat na pár trendů, které letos pofrčí.

Světlé barvy

Výrazné světlé barvy jsou vždy na léto velmi populární. V letošním roce to bude jmenovitě růžová, tyrkysová a fialková. Tyto barvy vypadají svěže a rozzáří každou postavu.

Chybu co se týče aktuálních trendů neuděláte ani pastelovými barvami na plavkách krátkých střihů.

Plavky budou letos často ověšeny různými třpytivými a lesklými doplňky, které se budou na žhnoucím slunci krásně odrážet.

Mašličky

Všude mašličky kam se podíváš. Takový je i aktuální trend dámských plavek. Jedná se o doplněk, který funguje zcela nenápadně, ale rafinovaně. Má totiž za úkol zněžnit ženské pohlaví. Objevuje se nejen na podprsenkách, ale i na kalhotkách.

Mimo estetického vjemu slouží mašle také na zapínání spodního i horního dílu plavek. Lehce si tak můžete sama určit obvod hrudníku i boků, což se může hodit zejména těm, kdo mají problém sehnat na svoji nesymetrickou postavu vhodné díly plavek. Někdy plavky zkrátka nesednou.

Plavky od pekne-pradlo.cz

Plavky s mašličkami můžete zakoupit například na Pekne-pradlo.cz

Exotic style

Dalším z letošních trendů bude exotic style. Nejedná se ani tak o druh plavek, jako o spojení různých vzorů, jejichž potisk na plavkách připomíná exotiku. Zkrátka abstrakce.

Jedná se o spojení zvířecích, květinových i orientálních vzorů. Vždy kousíček od každého. Výhodou je absolutní volnost ve výběru různých vzorů, kterých najdeme všude nespočet.

Chlapecké šortky

Zvolili jsme název chlapecké šortky, ale rozhodně si nemyslete, že se jedná o klasické pánské koupací kraťasy. Šortky totiž letos budou patřit ženám. A ne ledajaké.

Smyslné a sexy šortkové kraťásky známe již z dámského spodního prádla. Jedná se o velmi krátké plavky, které jen svým střihem šortky připomínají. Zakrývají větší část pozadí a pamatujte, že letos budete tyto dámské plavky na plážích vídat stále častěji.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář