Léto je tu – buďte krásná v jednodílných plavkách!

Logo Blancheporte.cz

Pokud jste si až dosud mysleli, že téma jednodílné plavky je poněkud nudné, listování letošním katalogem Blancheporte vás naprosto ohromí. Takové množství střihů, barev a vzorů tu ještě nebylo. Dámská móda je prostě nekonečná zábava jak pro módní návrháře, tak pro ženy, které s další vynalézavostí jejich modely obléknou.

Jednodílné plavky pro modelky i baculky

Konečně jsou tu dámské plavky, v nichž se budou cítit skvěle nejen mladé, vysoké a štíhlé dívky. Z nabídky plavek pro rok 2012 si vyberou i ženy zralé a ty, které potřebují zakrýt nějaký nedostatek. Důmyslné střihy zvýrazní, co je krásné, a skryjí to, čím se chlubit nechceme. Bříško můžete třeba stáhnout, nebo schovat v plavkách šatových, jejichž střih připomíná koupající se dámy za 1. republiky. A těm to nějak slušelo! Sportovkyně s bezvadnou postavou sáhnou jistě po plavkách jednodušších, letošním hitem jsou jednoduché jednobarevné plavky s nohavičkami.

Letošní dámské plavky jsou plné překvapení

Plavky 2012 jsou elegantní a slušivé.  Když zalistujeme katalogem Blancheporte, zažijeme milé překvapení. Vybírat můžeme z jednobarevných a vzorovaných. Vzorovaná může být např. jen horní část, která zdůrazní menší poprsí.  Rozmanitost střihů nás také uchvátí. Od klasických jednodílných plavek, které známe už desetiletí jsou tu několikery elegantní plavkové šaty, plavky s nohavičkami, se zavinovacím efektem, se zapínáním na knoflíčky, řasením po stranách, se šňůrkou klem krku, širokými ramínky, dvojitými nebo bez ramínek, s různými tvary výstřihů – např. nově s efektem 2v1.

Jednodílné dámské plavky z katalogu

Chcete být v létě neodolatelná?  Vyberte si nové plavky na letošní sezónu – k moři nebo na koupaliště, sportovní, sexy, elegantní, tmavé nebo pestrobarevné. Stačí jen zalistovat v katalogu Blancheporte.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář