Nová móda celebrit, černé diamantové šperky

Ilustrační foto: DiamantPřestože většina černých diamantů je ve skutečnosti bílých či bezbarvých, stává se černý diamantový šperk stále více trendy záležitostí. Vzhledem k jeho vysoké ceně jej často vidíme především u celebrit.

Černý diamantový šperk prochází vysoce bezpečnou radiací, která bezbarví či bílý šperk zbarví do černé barvy. Barvení prochází celým šperkem, máme tak zajištěno to, že v budoucnosti náš černý diamant nevybledne. Tento postup se také používá při barvení diamantu na jiné barvy jako například hnědou, fialovou, červenou či zelenou. Ve světě existuje pouze pár originálních černých diamantů, jsou vidět velice zřídka a podobný diamant je velice cenný. Co se týče kupní ceny originální černého diamantu, radši pomlčet.

Jak bylo vzpomenuto v nadpisu článku, černé diamanty stále více nosí celebrity. Na letošním předávání cen MTV Music Avards se objevila Christina Aquilera s diamantovými náušnice černé barvy.

Na předávání cen Espy Awards 2010 se objevil Reggie Bush, známý to hráč amerického fotbalu a expřítel americké modelky a herečky Kim Kardashian. U něho jsme si mohli také všimnou černých diamantových náušnic. Co na to kritikové? Prý je to velice dobré a cool.

S černým diamantovým prstenem se ukázala na after párty The Hills také rozhlasová moderátorka, herečka a příležitostná módní designerka Lauren Conrad.

I v naších luzích a hájích lze sehnat černé diamantové prsteny. Jejich cena je ovšem vyšší než 100 000,-Kč. Dle internetového obchodu, který tyto prsteny nabízí se může cena lišit dle aktuálního ceníku zlata a to až o 10 000,-Kč. Například prsten luxusní značky EMC obsahuje jak 18 karátové zlato, bílý (1.00 ct) i černý diamant (1.50 ct). Při pohledu na tento prsten se musí rozzářit oči každé ženě. Jedná se o prvotřídní kousek plný nejnovějších designů. Prsteny značky EMC si můžete prohlednout a dokonce zakoupit na konci tohoto článku přes stránky internetového obchodu se šperky.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář

Powered by WordPress
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat