Jaké šperky se k vám hodí nejvíce?

Špěrky

Šperky k ženám neodmyslitelně patří. Jen si představte, že byste vyndala své oblíbené náušnice a už si je nikdy opět nenasadila, nebo byste se nemohla chlubit zásnubním prstenem. Šperky jsou navíc ideálním dárkem, pokud muž (nebo i kamarádka) opravdu neví.

Bojíte se, že vám stříbrné šperky nebudou slušet? Naučte se vybírat takové, které se k vám budou hodit a které vás budou charakterizovat. Drobné ženy by měly nosit drobné šperky, pokud jste ale něčím neobyčejná a chcete být výrazná, nebojte se extravagantních modelů. Šperky slaďte se svým oblečením, ale hlavně dbejte na to, aby jednotlivé kousky byly ve stejném stylu!

Vybíráme náušnice

Jak je to třeba s náušnicemi? Ty vybíráme nejen podle vkusu, ale i podle tvaru obličeje.

Máte-li obličej spíše čtvercový, noste náušnice kulaté, případně jednoduché pecky nebo slzy. Ty zjemní linie vašeho obličeje.

Stejně tak vybírejte i v případě trojúhelníkového obličeje, můžete přidat ale i pyramidový tvar. Rozhodně se nebojte výraznějších modelů.

Pokud máte oválný obličej, sázejte na oblé tvary, kameny a perly. Můžete ale zvolit i slušivé spirály. V případě visacích náušnic se ale vyhýbejte takovým, které přesahují hranu obličeje, opticky by vám ho protáhly!

Dlouhé visací náušnice volte, pokud máte obličej kulatý. Nemusíte se bát ani čtverců nebo trojúhelníků, naopak se vyhýbejte kruhům!

A jaký materiál? Řiďte se zbarvením pleti. Pokud máte kůži světlou, vybírejte z tmavších materiálů a naopak. Barvu šperků můžete také sladit s barvou očí.

Vybíráme prsten

Pokud si nevíte rady s výběrem prstenu, zamyslete se nad tvarem ruky. Pokud máte dlouhé a štíhlé prsty, budou vám slušet velké prsteny. Pro krátké prsty se hodí jemné, úzké prstýnky.

A pokud si ani po přečtení tohoto článku nejste jistá s výběrem, poproste o pomoc kamarádku s dobrým vkusem, nebo prodavačku, která má jistě mnoho zkušeností.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář