Vyberte si z rozmanitých druhů náušnic

Screen Piercingate.cz

Náušnice jsou oblíbeným šperkem, který má v oblibě snad každá žena. Výhodou je, že si můžete vybrat z jejich široké nabídky. Jakému druhu náušnic dáváte největší přednost vy?

Druhy náušnic podle tvaru

Náušnice dělíme podle rozmanitých kritérií. Jedním z nich je tvar. Rozlišujeme především visací náušnice, pecičky a kruhy. Jde o základní druhy náušnic. V současné době je však jejich rozmanitost na tolik různá, že najdeme i mnohé další tvary. Oblíbené jsou i klipsy, které nevyžadují propíchnutí uší. Jaký tvar náušnic máte nejraději?

Vybírejte náušnice i podle tvaru obličeje a příležitosti, na kterou se je chystáte vzít. Do společnosti se hodí visací náušnice, dobře vyniknout u vyčesaných vlasů. Snad každé ženě budou slušet univerzální pecičky a chcete-li opticky zjemnit svůj obličej, volte kruhy. Jsou vhodné pro ženy s podlouhlým tvarem obličeje.

Další dělení náušnic

Při vybírání konkrétního druhu se také zaměřte na zapínání náušnic. Nejčastěji mají dámský patent. Je na uzavření pohodlný. Snadnou manipulaci vám dopřejí i náušnice na klenotnickou klipsu. Možná však dáte přednost klasické klipse, které je u nás více rozšířená.

Mnohé náušnice jsou na africký háček. I když nejsou opatřené ukončením, které šperk uzavře, zpravidla se nemusíte bát, že náušnici ztratíte.

Z dalších druhů často používaného zapínání to je ještě puzeta či šroubek. Hodí se na všechny typy náušnic.

Náušnice ještě můžeme dělit podle materiálu, ze kterého se vyrábí. Zvolíte si šperky z drahých kovů, kterými jsou zlato či stříbro, nebo dáte přednost moderní oceli či jiným kovům? Kromě toho jsou rozšířené i náušnice z plastu a různých přírodních materiálů. Některé jsou opatřené drahými kameny.

Screen Piercingate.cz Náušnice můžete zakoupit například na www.piercingate.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář